Esra Erol'da 10 dakikada evlilik teklifi

Esra Erol'da 10 dakikada evlilik teklifi

Hayatını birlikte yürüteceği insanı bulmak için Esra Erol'a katılan damat adayı talibini görür görmez evlilik teklif etti.

Televizyondaki evlendirme programlarına uzun süre hayat arkadaşı bulmak için katılan çok sayıda isim var. Kimi isimlerin bu programları kullanarak şöhret olmaya çalışmaları bu tarz yapımların güvenilirliğine gölge düşürse de önceki gün Esra Erol’un programında yaşanan bir gelişme bunların çok ötesinde oldu.

Hayatının aşkını bulmak ve programa evlilik yapmak için katılan damat adayı Erkan Bey, kendisine gelen talibini görür görmez ona aşık oldu ve evlilik teklifinde bulundu. Yakışıklılığıyla evlilik programının gözde ismi Erkan Bey, talibi Zahra Hanım’ı karşısında görünce heyecandan eli ayağına dolaştı ve ilk görüşte aşık olduğunu haykırdı

Paravan açılınca talibini karşısında gören Erkan Bey’in heyecanlı tavırları gözlerden kaçmadı ve gelen talibini hiç tanımadığını ama gördüğü anda aşık olduğunu söyledi. Sadece 10 dakika konuştuğu talibine aşık olan Erkan Bey evlilik teklifinde bulundu. Erkan’ın bu teklifi genç kadın tarafından kabul edildi.