Fatih Terim, Alina Boz ve Umut Evirgen'in düğününde ortaya çıktı! Eski sevgili Serenay Sarıkaya'dan manidar paylaşım

Fatih Terim, Alina Boz ve Umut Evirgen'in düğününde ortaya çıktı! Eski sevgili Serenay Sarıkaya'dan manidar paylaşım

Kamuoyunda 'Fatih Terim Fonu' adı ile bilinen ünlü futbolcuların da aralarında yer aldığı Seçil Erzan dolandırıcılık davasının ardından ünlü teknik direktör Alina Boz ve Umut Evirgen'in düğününde ortaya çıktı.

Ünlü oyuncu Alina Boz ile yönetmen ve işletmeci Umut Evirgen 5 aylık ilişkilerini bir adım ileri taşıyarak dünya evine girdi. Çifte evlilik cüzdanını nikah şahitliği de yapan Galatasaray ve Milli Takım'ın eski hocası Fatih Terim verdi.

ekran-goruntusu-2023-12-03-111513.png

Alina Boz ile Umut Evirgen, İstanbul’da evlendi. Çiftin düğünü, Emirgan’da demirli olan Halas 71 adlı teknede gerçekleşti. Çiftin şahitlerinden biri de Fatih Terim'di.

Boz ve Evirgen çiftinin nikahını Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç kıydı. Çifti aileleri ve yakın dostları yalnız bırakmazken Boz’un nikah şahitliğini Burak Can ve Cemre Beygüvey üstlendi.

ekran-goruntusu-2023-12-03-111517.png

"ALLAH SİZİ BİR YASTIKTA KOCATSIN"

Evirgen’in şahitleri de yakın arkadaşı Özge Özpirinçci ile teknik direktör Fatih Terim oldu. Terim, nikah cüzdanını “Allah sizi bir yastıkta kocatsın” diyerek Alina Boz’a verdi.

ekran-goruntusu-2023-12-03-111622.png

 

YILDIZ İSİMLER DÜĞÜNDE

Düğüne Kıvanç Tatlıtuğ, Başak Dizer Tatlıtuğ, Özge Özpirinçci, Burak Yamantürk, Birkan Sokullu, Eda Gürkaynak, Nail Gönenli, Çağla Şikel, Fatih Terim, Fulya Terim, Kubilay Aka, Bensu Soral, Hakan Baş, Nur Fettahoğlu, Menderes Samancılar, Bige Önal, Oktay Kaynarca, Hazal Kaya, Ali Atay, Berrak Tüzünataç, Ercan Saatçi, Derya Şensoy, Ferhan Şensoy, Behzat Uygur, Necip Memili, Didem Dayıcıoğlu, Tolga Sarıtaş, İbrahim Büyükak, Eser Yenenler, Ece Dizdar, Serdar Orçin, Merve Dizdar, Candaş Tolga Işık, Okan Buruk, İsmail Ege Şaşmaz gibi birçok ünlü isim katıldı.

ekran-goruntusu-2023-12-03-111527.png

"DÜNYA YANARKEN BEN"

Seranay Sarıkaya'nın eski sevgilisi olan UmutEvirgen'in Alina Boz ile evlendiği sırada yaptığı "Dünya yanarken ben" paylaşımı manidar bulundu.