Fulya Öztürk'ten Esra Ezmeci'ye şok canlı yayın suçlaması

Fulya Öztürk'ten Esra Ezmeci'ye şok canlı yayın suçlaması

FOX TV'de Fulya ile Umudun Olsun programının sunucusu Fulya Öztürk, ünlü psikolog Esra Ezmeci'ye ilginç suçlamalarda bulundu.

Fulya Öztürk, FOX TV'de Fulya ile Umudun Olsun programını bıraktıktan aylar sonra Haberler.com'un YouTube programına katılarak, canlı yayında cinsel içerikli filmin izletilmesiyle ilgili olarak "Bir görüntü vardı ama bir video değil, bir kadının göbek kısmı onu programda o zaman Esra Ezmeci büyüttü. Benim o kadar kurnazlığım yoktur reyting için." açıklaması yaptı.

ESRA EZMECİ İDDİASI

CNN Türk Özel Haberler Şefi olarak halihazırda görev yapan Fulya Öztürk, Esra Ezmeci ile ilgili "Ben bir dönem covid oldum, 2 hafta uzak kaldım. Esra Ezmeci zaten onu deneyimlemişti. Galiba böyle bir program da yapmak istiyormuş kendisi. Benim bırakacağımı da duyunca galiba benim de haberim olmadan arkalardan iş çevirmişler." dedi.

"2-3 hafta sonra hemen program başladı. ’Ya kardeşim gelin dürüst olun ya?’ Gittiğimi duyunca istemiş galiba. Söyleyebilirdi ‘ben de yapmak istiyordum’ diye." ifadelerini kullandı.