Gülşen ilk kez konuştu! İşte 'külot' cevabı!

Gülşen ilk kez konuştu! İşte 'külot' cevabı!

Gülşen, Instagram'dan yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Kadınlara 'anne olma, evlat olma, eş olma', Erkeklere "erkek olma, hükmetme zorunluluğunda olma, aksi taktirde eksik olacağı" üzerinden uygulanan tüm tahakkümün nasıl bir cehennem olduğunu ve bu tahakkümün en sonunda erk'lik taşımayanın ya da onun yasalarına uymayanın yaşamdan silinmesini meşrulaştırmaya hizmet etmekte olduğunu ne olur görelim artık hep birlikte. Bir insanın yaşam hakkı,yaşam tercihleri bir başkası tarafından belirlenemez.Bir cins ya da insan bir diğerinden üstün olamaz.

 

e6d4b6a9-23de-4a3d-ae3e-4f76dc2bf497.jpg

"KENDİME AİDİM"

Evet, ben bir anne-babanın kızı, evet bir erkeğin eşi, ve bir yavrunun annesiyim. Babasının kızı Bir erkeğin karısı Bir çocuğun annesi olmaktan öte; Ben aklı ve düşünme yeteneği olan özgür iradeye sahip bir insanım. Bu sıfatlardan fazlasıyım. Hiçbir sıfatın kölesi değilim. Kimseye ait değilim. Ben kendimim. Kendime aitim."

TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Gülşen, Hadise ve Hande Yener gibi şarkıcıların giyimleri hakkında “Sahne adabı denilen bir gerçek var. Külotla da sahneye çıkmasınlar” diyen İzzet Yıldızhan'ın sözleri tepki çekmişti.
İşte Gülşen'in Instagram'dan yaptığı açıklamalar....

6d95b02d-bd70-49fe-a4af-7ff9fcafcc84.jpg