Hadise, Reza Zarrab bariyerine takıldı! Milyon dolarlık işinden oldu

Hadise, Reza Zarrab bariyerine takıldı! Milyon dolarlık işinden oldu

Ünlü şarkıcı Hadise, bir içecek markasının reklam filminde yer alacaktı ancak, şarkıcının yasak aşk yaşadığına yönelik iddialar o filmde oynamasını engelledi.

Ebru Gündeş'in ABD'deki itirafçı eski eşi Reza Zarrab ile yasak aşk yaşadığı iddiası nedeniyle Hadise'yle olan reklam filmi anlaşmasının geri çevrildiği öne sürüldü.

5c8d2d6645d2a071dc38bb6e.webp

Hadise'nin özel hayatıyla ilgili skandal iddialar nedeniyle 14 milyon TL kazanacağı işinden olduğu belirtildi.

ngstpnvaiesd68gicwskla.webp

REZA ZARRAB BARİYERİNE TAKILDI

Mehmet Dinçerler'le sadece 5 ay süren evliliği ve Ebru Gündeş'in eski eşi Reza Zarrab'la çıkan yasak aşk dedikoduları yüzünden gündemi meşkul eden Hadise işini başkasına kaptırdı.

erc09381-min.jpg

Bu skandal haberler, Hadise'nin kariyerine zarar vereceği düşünülürken popçu sahne ücretini 500 bin TL'ye çıkardı birbiri ardına 10 ve 12 milyon TL'lik reklam anlaşmaları yaptı.

1662197649497-hadise.jpg

ALTIN YUMURTLAYAN TAVUK

Türk firmalarının "altın yumurtlayan tavuk" diyerek peşinden koştuğu Hadise, dünyaca ünlü bir içecek markasından aynı tepkiyi alamadı.

2lq9xndtkeckofmfk9zoyg.webp

HADİSE'NİN YERİNE O İSİMLER DÜŞÜNÜLÜYOR

Firmanın Türk yetkilileri, popçuya 14 milyon TL'lik reklam anlaşması teklifi yaptı. Amerika'lı yetkililer, saha araştırması sonucunda Hadise'nin global markalarına zarar vereceğini düşünerek Hadise'yle reklam anlaşmasını onaylamadı.

rwqqwrrqwr-wdoa-mlxf.webp

Seksi popçu Hadise yerine Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç ile Ebru Şahin ile Cedi Osman düşünülüyor.