Hadise süpürge sopasıyla bakın ne yaptı

Ünlü şarkıcı Hadise'nin eline süpürge sopası alarak yaptığı şov herkesin dikkatini üzerine çekti.

Ünlü şarkıcı Hadise süpürge sapıyla yaptığı dans şov ile izleyenleri şaşırttı.

Özel hayatıyla, şarkılarıyla ve sahne kıyafetleriyle sık sık adından söz ettiren şarkıcı Hadise, süpürge sopasını direk gibi kullanarak dans etti.

ekran-goruntusu-2024-01-23-182102.png

HADİSE'DEN SÜPÜRGE SAPIYLA DİREK DANSI

Son olarak adı ünlü şef Gürkan Topçu ilk aşk iddialarına karışan ve iddiaları net bir şekilde yalanlayan Hadise, bu kez de arkadaşlarıyla yaptığı parti ve süpürge sopasıyla ettiği direk dansıyla ortalığı kasıp kavurdu. 

Paylaşımına "Başı kahkahalı sonu sürprizli" notunu düşen Hadise, yeşil yırtmaçlı elbisesiyle süpürge sopasını direk olarak kullanıp dans etti.

Ünlü şarkıcının o anları sosyal medyayı salladı. 

ekran-goruntusu-2024-01-23-182057.png

HADİSE KİMDİR?

Şarkıcı Hadise Açıkgöz, 22 Ekim 1985'te Belçika'da dünyaya geldi. Belçika'nın Mol kasabasında Sivaslı bir ailenin kızı olarak doğup büyüdü. Hadise, 11 yaşındayken annesi ile babası boşandı. Başarılı isim, 2003 yılında Idool 2003 yarışmasına katıldı. Yarışma sonucunda ilk ona giremedi fakat altı ay sonra bir albüm teklifi aldı. Teklifi kabul etmesinin ardından albüm hazırlıklarına başladı.

2005'te yayınlanan ilk stüdyo albümü Sweat'te yer alan "Stir Me Up" şarkısıyla Belçika'da ve Türkiye'de tanındı. Türk basınının kendisiyle ilgilenmesinden sonra kariyerini Türkiye'ye taşıdı. 2008'de ikinci stüdyo albümü Hadise'yi yayımladı. İngilizce ve Türkçe şarkılardan oluşan albümde yer alan "Deli Oğlan" şarkısı Türkiye'de bir hit oldu. Sonraki yıl Türkiye'yi 2009 Eurovision Şarkı Yarışması'nda "Düm Tek Tek" ile temsil ederek dördüncü oldu.