Hafsanur Sancaktutan intihar mı etti?

Hafsanur Sancaktutan intihar mı etti?

Hafsanur Sancaktutan, intihar ettiğine dair iddialara yanıt verdi.

Ünlü oyuncu Hafsanur Sancaktutan'ın zehirlendiği için hastaneye kaldırıldığı öne sürüldü.

Sancaktutan'la ilgili dedikodular bununla sınırlı kalmadı ve oyuncu hakkında dehşet veren iddialar ortaya atıldı. 

150727-x.webp

Dünya ile Benim Aramda dizisindeki mastürbasyon sahneleriyle olay gündeme gelen Hafsanur Sancaktutan'ın sevgilisi Deniz Can Aktaş ile ayrıldıktan sonra intihara kalkıştığı öne sürüldü. 

'Hastaneye zehirlendiği için değil, intihara teşebbüs ettiği için kaldırılmış' haberleri üzerine açıklama yapan Hafsanur Sancaktutan söz konusu iddiaları yalanladı.

İNTİHARI SAKLAMAYA MI ÇALIŞTI?

TV100'ün haberine göre Bircan Bali, intihara kalkışan kişinin güzel oyuncu Hafsanur Sancaktutan olduğunu açıkladı. Eski erkek arkadaşını arayıp ilaç içtiğini söyleyen Hafsanur Sancaktutan daha sonra da bileklerini kestiğini gösterdi. Deniz Can Aktaş ise hiç vakit kaybetmeden ambulansı aradı.

Kavacık'ta devlet hastanesine kaldırılan güzel oyuncu olayın gizli kalmasını isteyerek apar topar taburcu edilmek istenmiş. 
Söylemezsem Olmaz ise programında gerçek açıklandı. Meğer Hafsanur Sancaktutan intihara kalkışmış. 

293039043-388897479900851-7050869866479782013-n.jpg

HAFSANUR SANCAKTUTAN O İDDİALARI YALANLADI

Çıkan haberler üzerine sosyal medya hesabından açıklama yapan Hafsanur Sancaktutan söz konusu intihar haberlerini yalanladı. Böyle bir habere maruz kaldığı için çok üzgün olduğunu söyleyen Sancaktutan, "Sosyal medyada bu konuda vicdanlı davranılacağına inanıyor, habere itibar edilmeyeceğini umuyorum" ifadelerini kullandı.

whatsapp-image-2023-01-16-at-11-kb7f.webp

"ÇOK ÜZGÜNÜM"

Sancaktutan'ın açıklaması şöyle: 

"Biraz önce tv'de yayınlanan bir magazin programında beni ve ailemi çok üzen, çok zor durumda bırakan bir haber yapıldı. Tedavi olduğum hastaneden gerekli raporları alarak yasal bir süreç başlatacağım için avukatım tarafından bu aşamada detaylı bir açıklama yapmamam istendi. 

Tek söyleyeceğim, 22 yaşında ailesini, işini ve ailesini çok seven bir gencim! Böyle bir habere maruz kaldığım için çok üzgünüm. Basında ve sosyal medyada bu konuda vicdanlı davranılacağına inanıyor, habere itibar edilmeyeceğini umuyorum."

hafsanur-sancaktutan-860x504.webp