Hamile Müge Boz'un transparan paylaşımları olay oldu

Hamile Müge Boz'un transparan paylaşımları olay oldu

Hamile olan Müge Boz, sosyal medyasından transparan pozlarını paylaşınca o karelere kimileri hiç haddi olmadığı şekilde eleştirilerde bulundu. Müge Boz'dan isyan dolu paylaşım geldi.

Oyuncu Müge Boz, ikinci doğumuna bir hafta kala arka arkaya çekindiği pozlarını sosyal medya hesabından paylaştı. 

muge-boz-dan-hamilelik-aciklamasi-1661231417-890-x750.webp

2019'da eski basketbolcu Caner Erdeniz ile Barcelona'da evlenen oyuncu Müge Boz, kısa süre önce kızları Vina'yı dünyaya getirmişti. Müge Boz'un ikinci doğumuna kısa bir süre kalan verdiği pozlar ve transparan kıyafet tercihi sosyal medyada kimileri tarafından eleştirildi. 

muge-boz-kimdir-muge-boz-oynadigi-dizi-ve-filmler.webp

İkinci çocuğuna hamile olan ve bir hafta sonra bebeğini kucağına alacak olan ünlü isim, bebeğine kavuşmak için gün sayarken son pozlarda göbeğinin açık olması Müge Boz'un eleştirilmesine neden oldu.

muge-boz-d76o.webp

"ALLAH KURTARSIN"

Ünlü oyuncu paylaştığı fotoğrafın altına isyan dolu bir not yazdı:

“Doğum zamanı yaklaştıkça etraftan sıkça duyduğum bir laf var: Allah kurtarsın! Hamilelik neden bazılarının gözünde kurtulunması gereken bir şey? Doğum yapacak bir anneye hapishanedekilere de söylenen cümlenin aynısının söylenmesinin onu daha da panikleteceğini kimse düşünmüyor mu?” yazdı.

muge-boz-stkg.webp

MÜGE BOZ KİMDİR?

 

Müge Boz, 13 Nisan 1984 yılında İstanbul'da doğdu. Anadolu Üniversitesi Sinema TV ve Halkla İlişkiler bölümünü mezunu olan Boz, Norveç'te Hogskulen i Volda ismindeki okuldan burs kazanarak, 'strategic design', 'digital photography' eğitimleri aldı. Birçok reklam filminde rol alan ve aynı zamanda modellik yapan Boz, oyunculuk kariyerine 2008 yılında rol aldığı "Melekler Korusun" dizisi ile başladı. "Aşk Tesadüfleri Sever", "Şüphe", "Leyle İle Mecnun", "Yalan Dünya", "Arka Sokaklar" gibi birçok dizi ve filmde rol alan Müge Boz, 2019 yılında yönetmen koltuğunda Erhan Baytimur'un oturduğu "Çat Kapı Aşk" filminde Jess Molho ile başrolü paylaştı.