Hande Erçel'in yeni sevgilisi ortaya çıktı

Hande Erçel'in yeni sevgilisi ortaya çıktı

Adı Kerem Bursin ile aşk dedikodularına karışan Hande Erçel, kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da magazin gündeminden de bir türlü düşmüyor.

Sen Çal Kapımı dizisinde Eda rolüne hayat veren Hande Erçel kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da gündemden düşmüyor. Şarkıcı Murat Dalkılıç ile uzun soluklu ilişkisini bitirdikten sonra Kerem Bürsin ile aşk dedikoduları ile neredeyse her gün magazin haberlerine konu olan Hande Erçel ile ilgili yeni iddia bomba etkisi yarattı.

 

İddiaya göre Hande Erçel'in özel hayatında ikinci Murat dönemi başlamış oldu. Kerem Bürsin ile yaptığı samimi paylaşımlarla aşk haberlerini alevlendiren Hande Erçel 'sadece arkadaşız 'dese de hayranları ikiliyi çok yakıştırıyordu. Hande Erçel sağ gösterip sol vurdu. Şimdilerde magazin kulisleri Hande Erçel'in yeni sevgilisi haberlerini konuşuyor...

İddiaya göre Hande Erçel, bundan bir ay önce Murat Akdoğan isimli genç bir iş adamıyla aşk yaşamaya başladı. Çok zengin bir ailenin oğlu olduğu öğrenilen Akdoğan'la ilişkisini gizli tutmaya çok dikkat eden güzel oyuncunun, genç işadamını Instagram'da takip ediyor olması da dedikoduları alevlendirmeye yetti.