Hande Sarıoğlu ilk mesaisinde ortalığı karıştırdı! Arto gaz verdi

Hande Sarıoğlu ilk mesaisinde ortalığı karıştırdı! Arto gaz verdi

Söylemezsem Olmaz'da işe yeni başlayan Hande Sarıoğlu ve Yağmur Çevik tartışmaya başladı. Onları izleyen Arto ise partnerlerini ayırmak yerine "Oh beter olun" dedi.

Söylemezsem Olmaz'ın yeni sunucuları Hande Sarıoğlu ve Yağmur Çevik kadınların aşktaki davranışlarından bahsederken tartışmaya başladı.  

AŞK KAVGASI

Yorumcuları değişen Söylemezsem Olmaz'ın yeni yorumcuları Hande Sarıoğlu, Yağmur Çevik ve Arto oldu. Programın iki kadın sunucusu aşk hakkında konuşurken birbirine girdi.

ekran-goruntusu-2024-02-20-222258.png

BİRBİRLERİNİ YEDİLER

Ebru Gündeş'in evleneceği iddiası üzerine konuşan sunucularından Yağmur Çevik, "Erkek aşkı kadında bulur, kadın aşkı aşkta bulur" deyince Hande Sarıoğlu da "O sensin" diyerek karşılık verdi. Çevik'in sözlerine çok sinirlenen Sarıoğlu, "Bana böyle ithamlarda bulunamazsın! Benim parayla marayla işim olmaz nereden biliyorsun öyle olduğunu?" cevabını verdi.

ARTO 'OH' ÇEKTİ

Sarıoğlu, "Para mevzusunu bana döndürürsen benim kırmızı çizgim var. Beni böyle tanımlayamazsın" dedi. Programın diğer sunucusu Arto ise partnerlerini sakinleştirmek yerine "Ay beter olun canıma değsin" dedi.