Herkes bekliyordu! Kurtlar Vadisi Kaos iptal mi?

Herkes bekliyordu! Kurtlar Vadisi Kaos iptal mi?

Milyonlarca izleyicinin beğenerek seyrettiği Kurtlar Vadisi serisinin Kaos ismiyle dijital ortama gelmesi bekleniyordu. Yapımcı Pana Film'den dikkat çeken bir açıklama geldi.

Kurtlar Vadisi'nin dijital platformda yeniden yayınlanacağı öne sürülürken dizinin yapım şirketi olan Pana Film, sosyal medya hesabından konuya ilişkin açıklama yaptı.

Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun, Özgü Namal ve Oktay Kaynarca gibi isimlerle bir dönem ekranlarda fırtınalar estiren fenomen dizi Kurtlar Vadisi ile ilgili dijital mecra iddiası ortaya atıldı. Buna göre dizi, Kurtlar Vadisi Kaos ismiyle internette yayınlanacak. Necati Şaşmaz ise geçtiğimiz haftalarda Kurtlar Vadisi'nin yeni bölümleri için çalışmaların başlayacağını duyurmuştu.

1024419963-3-0-1039-583-1920x0-80-0-0-f1a82fc258110358aa9026dc1bab7ecb.jpg

PANA FİLM'DEN KURTLAR VADİSİ KAOS AÇIKLAMASI

Şaşmaz'ın açıklamasının ardından Kurtlar Vadisi'nin ekrana döneceği iddiaları yeniden gündeme geldi. Kurtlar Vadisi dizisinin, 'Kurtlar Vadisi Kaos' adı ile dijital platform üzerinden yayımlanacağı iddiaları sonrası Pana Film cephesinden açıklama yapıldı.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Yakın zamanda bir takım internet haber sitelerinde yapılan haberler ve sosyal medya hesaplarında yapılan paylaşımlar neticesinde aşağıda ki açıklamayı yapma gereği hâsıl olmuştur.

Yapılan haberler ve paylaşımlarda " Kurtlar Vadisi" dizisinin yeni bölümleri ile ekranlara döneceği, oyuncu kadrosunun ve yayınlanacağı platformun belirlenmiş olduğu şeklinde ibareler yer almaktadır. Öncelikle ve önemle belirtmek isteriz ki yapılan haberler ve paylaşımlar gerçeği yansıtmamaktadır. Konuyla alakalı tekzip ilgililerine iletilmiştir. "Kurtlar Vadisi" dizisinin ekranlara döneceği zaman, kadro ve platform hakkındaki haberleri ve gelişmeleri kaynağından öğrenmek adına sadece yapımcı olan şirketimizin ve Sayın Necati Şaşmaz'ın yapacağı açıklamaları dikkate almanızı rica ederiz.
Kamuoyunun bilgisine sunulur."

ekran-goruntusu-2024-02-21-163823-001.png