İbrahim Tatlıses ve oğlu arasında miras kavgası: "Yok öyle beleşten hayat"

İbrahim Tatlıses ve oğlu arasında miras kavgası: "Yok öyle beleşten hayat"

İbrahim Tatlıses, oğlu Ahmet Tatlıses ve torunu Mert Tatlıses ile davalık olmasıyla gündeme gelmişti. Tatlıses'ten şimdi de miras açıklaması geldi.

Oğlu Ahmet Tatlıses ve torunu Mert Tatlıses ile davalık olan türkücü İbrahim Tatlıses miras açıklaması yaptı.

İbrahim Tatlıses ‘Aramızda Kalmasın’ isimli magazin programına gönderdiği açıklamayla oğlu Ahmet Tatlıses’e reddi miras yapacağını açıkladı.

ekran-goruntusu-2024-04-18-152031.png

"AHMET ŞİMDİ GÖRECEK! BABA-OĞUL İLİŞKİSİ NASILMIŞ, GÖRECEK"

Programda yapılan açıklamada Tatlıses, şu ifadeleri kullandı:

“Ahmet, bana ‘aklı melekeleri yerinde değildir’ diyerek iftira attı. ‘Sağlamdır’ raporu almak için beş tane hastane dolaştım. Hepsi, ‘akıl sağlığı yerindedir’ raporu verdi. Yetinmedim, bir de adli tıptan rapor aldım. Hakim, ‘Akıl sağlığı yerinde değilse, bin 500 şarkıyı nasıl ezbere okuyor?’ dedi. Ahmet şimdi görecek! Baba-oğul ilişkisi nasılmış, görecek.

ekran-goruntusu-2024-04-18-152046.png

"AHMET ADAM OLMAZ"

Bodrum’da verdiğim dört evi de kendisinden alacağım. Evlatlıktan reddedemiyorum, ama reddi miras yapacağım. Ona verdiğim yedi dükkanı da daha önce batırdı, başkalarına devretti. Ben çocuklarıma ve torunlarıma bugüne kadar hep baktım. Hepsinin evleri, arabaları alındı, maaşları ödeniyor. Şimdi yeni bir site evler yaptırıyorum, o dairelerden de evlatlarıma vereceğim. Ama Ahmet adam olmaz! Kardeşlerinin de malına çökmüş. Artık yok öyle beleşten bir hayat! Bundan sonra babalık neymiş, görecek gününü!”