İpler gerildi... Alişan'dan Berna Laçin'e aşı sitemi!

İpler gerildi... Alişan'dan Berna Laçin'e aşı sitemi!

Tanınmış oyuncu Berna Laçin dün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’ne giderek koronavirüs aşısı olduğunu söyledi. Bunun üzerine Laçin'e Alişan'dan yorum geldi.

Tanınmış oyuncu Berna Laçin dün Twitter hesabından yaptığı açıklamada Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’ne giderek korona virüs aşısı olduğu söyledi. Açıklama sonrası Berna Laçin’i hedef alan şarkıcı Alişan, Berna Laçin’in uzun süredir gazetelerde yazı yazdığını bilmediği ortaya çıktı.


Berna Laçin gelen tepkiler üzerine basın mensubu olduğunu açıkladı.

Şarkıcı Alişan, Twitter hesabından Berna Laçin’i etiketleyerek, “Ben test aşamasında gönüllü olduğumda,anneniz sormuştu ya Alişan nasıl aşı oldu diye..Siz aşı olduğunuzda da annenız sordumuz size,kızım ne zaman gazeteci oldun? diye Berna Hanım” diye sordu.

Berna Laçin bu soruya “Ahhhaaaa benle yatıp kalkıyor. Çok tontiş. Annem sormadı çünkü okur yazar, gazete okur, benim de yıllardır tüm köşe yazılarımı okur. Ben gazete çalışanı olarak 10 yılı doldurduktan sonra resmi olarak Devket verdi yani sizin çevrelerde olduğu gibi gaydırı gubbak durum yok.” şeklinde cevap verdi.

 

ol.jpg