İrem Derici'nin bir senedeki kariyer değişimi

İrem Derici'nin bir senedeki kariyer değişimi

Son olarak Yıldız Tilbe'nin 'Bin Dereden Su Getirsem' isimli şarkısını seslendiren İrem Derici, gözlerden uzak bir hayat yaşıyor.

‘Kalbimin Tek Sahibi’ adlı çalışmasıyla geçtiğimiz sene düğün ve organizasyonların aranılan ismi olan İrem Derici'den şu sıralar ne ses ne de sada var. 31 yaşındaki şarkıcı İrem Derici, ilk olarak eski eşi Rıza Esendemir ile birlikte söylediği Yıldız Tilbe’ye ait olan ‘Bin Dereden Su Getirsem Anlamazsın’ isimli şarkıyı Yıldız Tilbe’nin ‘Yıldız Şarkıları’ albümünde seslendirmişti.

KARİYERİ DE EVLİLİĞİ GİBİ KISA MI SÜRECEK?

Uzun süredir sevenleriyle buluşarak konser veremeyen İrem Derici’nin şu sıralar yakın çevresine “Herkesin etkinlik takvimi dolu ben iş yapamıyorum” dediği öğrenildi. Geçen sene  neredeyse her gün konser veren İrem Derici, bu sene hiçbir yerde sahne alamamasından dolayı sıkıntılı günler geçiriyor.  2014 senesinde Rıza Esendemir’le evlenen ve iki sene süren evlilik sonrası 2016 senesinde ayrılan İrem Derici’nin yeni bir kariyer planı çizmediği takdirde düşüşe geçeceği magazin kulislerinde sıkça dillendiriliyor. (SÖZCÜ)