İşte Hande Sarıoğlu'nun yeni işi!

İşte Hande Sarıoğlu'nun yeni işi!

Hande Sarıoğlu'nun yeni işi herkesi şoke etti. Peki, ünlü isim hangi işle uğraşıyor?

Ünlü sunucu Hande Sarıoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yeni işini duyurdu. 

158469.jpg

Özel hayatıyla sık sık gündeme gelen, cesur ve ilginç paylaşımları ile de adından söz ettiren Hande Sarıoğlu, sosyal medya hesabını epey aktif kullananlar arasında. Sarıoğlu geçtiğimiz gün yaptığı bir paylaşım ile yeni işini takipçileriyle paylaştı.

MAGAZİN PROGRAMINA KATILDI

Instagram hesabından yaptığı paylaşımla herkesi şoke eden Hande Sarıoğlu "Arkadaşlar size birşey söylemem lazım. Söylemezsem olmaz" diyerek bir hikaye paylaştı. Sarıoğlu bu paylaşımın ardından Beyaz TV ekranlarında yayımlanan "Söylemezsem Olmaz" isimli magazin programına katıldığını açıkladı.

65d302c7900c5453-w1200xh2035-tf04.webp

Geçtiğimiz gün de Bilal Özcan, Didem Delen ve Selen Görgüzel'in sunuculuğunu yaptığı programın kadrosunun tamamen değiştiği öğrenilmişti.

HANDE SARIOĞLU KİMDİR?

Hande Sarıoğlu 19 Eylül 1988 tarihinde Düzce’nin Akçakoca ilçesinde doğdu. Üniversite eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünde tamamladı.

2008-2010 yılları arasında Kanal D'de yayımlanan Aşk-ı Memnu dizisinde düğün organizatörü rolünde konuk oyuncu olarak yer aldı. 2010 yılında Star TV'de yayımlanan ve Mehmet Ali Erbil'in sunduğu Çarkıfelek programında yer aldı. 2011'de Pasaport adındaki yarışma programında Ümit Erdim ile birlikte sunuculuk yaptı. Daha sonra FOX’ta yayımlanan Kaç Para Kaç programının sunuculuğunu yaptı. Şubat 2016'da TV8'de yayımlanmaya başlayan Böyle Çok Daha Güzelsin programında Alp Kavasoğlu ve Sema Çelebi ile birlikte jüri üyesi olarak yer aldı.

hande-sarioglu-kimdir-nereli-kac-yasinda-hande-12681687-7029-m.jpg

2017 yılında Ağustos ayından itibaren Tivibu Spor'da çalışmaya başlayan Sarıoğlu, 13 Mayıs 2019 tarihinden itibaren Habertürk TV'de çalışmaya başladı. Emin Çağlar ve Fatih Altaylı'nın yorumculuk yaptığı Spor Saati programını sundu. 2 Aralık 2019'daki programda Altaylı ile tartıştıktan sonra programın sunuculuğunu bıraktı. Spor haberlerini sunan Sarıoğlu, 19 Şubat 2024'ten beri Söylemezsem Olmaz programının yorumculuğunu üstleniyor.