İşte Murat Boz'un Kemal Sunal köşeli pahalı villası!

İşte Murat Boz'un Kemal Sunal köşeli pahalı villası!

Şarkıcı Murat Boz'un yeni villasının fiyatı dudak uçuklattı. Boz'un villasında bir de Kemal Sunal köşesi olduğu öğrenildi.

Murat Boz dudak uçuklatan villasıyla gündeme bomba gibi düştü. Boz, Levent'te 50 milyon TL'ye bir villa satın alıp salonuna 'Kemal Sunal' köşesi yaptırdı.

murat-boz-un-villasi-dudak-ucuklatti-33139-news-big-001.jpg

DUDAK UÇUKLATAN VİLLA

Ünlü şarkıcı Murat Boz uzun süredir sessiz sedasız bir yaşam sürdürmeye çalışıyor. Geçmişte hem kariyeri hem de aşk hayatıyla adından sıkça söz ettiren Boz, sosyal medya hesabını ise aktif olarak kullanıyor. Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken Murat Boz şimdi de yatırımıyla gündem oldu.

LEVENT'TEN 50 MİLYON TL'YE VİLLA

Yatırımlarını gayrimenkul olarak yapmayı seven Murat Boz, iddiaya göre Levent’den 50 milyon TL’ye havuzlu-bahçeli bir villa satın aldı. Şarkıcı, evinin salonuna ise ‘Kemal Sunal’ köşesi yaptırdı.

f3trlv-7-400x400-001.jpg

Müge Dağıstanlı'nın haberine göre; özel köşede usta sanatçı Kemal Sunal'ın fotoğrafları, filmlerinde kullandığı bazı aksesuarlar ve tüm filmlerinin arşivi yer aldı.

Sıkı bir Kemal Sunal hayranı olan Murat Boz, Sunal’ın filmlerindeki bazı replikleri de ezbere biliyormuş.

MURAT BOZ KİMDİR?

 

1980 Zonguldak doğumlu olan şarkıcı Murat Boz, lise eğitimini tamamladıktan sonra, İstanbul'a yerleşti. Önce İstanbul Bilgi Üniversitesi, ardından İstanbul Teknik Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam eden Murat Boz'un müzik kariyeri başta Tarkan olmak üzere pek çok ünlü isme vokalistlik yaparak başladı. İlk çıkışını 2006'da "Aşkı Bulamam Ben" adlı single ile yapan Boz, daha geniş hayran kitlelerine hitap etmeye başladı.  İkişer yıl arayla Maximum, Şans, Aşklarım Büyük Benden albümlerine imza attı. Aynı zamanda besteci, şarkı sözü yazarı ve prodüktörlük de yapan Murat Boz, Kahraman İkili (Free Birds ) adlı animasyon filmde de Hindi Reggie karakterine dublaj yaptı. Bu albümlerde yer alan "Maximum", "Uçurum", "Para Yok", "Özledim" ve "Sallana Sallana" şarkıları Türkiye Resmi Listesi'nde ilk beş başarısı gösterirken "Geri Dönüş Olsa" ve "Kalamam Arkadaş" zirveye yerleşti. 2014'ten itibaren oyunculuk kariyerine de odaklanarak Hadi İnşallah (2014) ve Kardeşim Benim (2016) filmlerinde başrol oynadı. “O Ses Türkiye” programının dört jüri üyesinden biri de olan başarılı şarkıcı daha sonra, başrolleri İrem Sak ve Yasemin Allen ile paylaştığı, Erol Özlevi’nin yönettiği romantik komedi filmi “Dönerse Senindir” ile sevenleri karşısına çıktı.