Jason Statham, Türkiye’de kurşun geçirmez villada!

Jason Statham, Türkiye’de kurşun geçirmez villada!

Antalya'da çekilen 'Five Eyes' filminde rol alan dünyaca ünlü aktör Jason Statham, kurşun geçirmez villada kalıyor.

Yönetmen Guy Ritchie ile Jason Statham’ın bir araya geldiği aksiyon filmi ‘Five Eyes’in çekimleri Antalya’da sürüyor. Çekimler, 1.8 milyar TL’ye inşa edilen ve dev bir film platosuna dönüşen EXPO alanı ve tarihi Kaleiçi’nde devam ediyor. Sıkı güvenlik önlemleriyle, film çekimlerinden görüntü alınmasına izin verilmediği öğrenildi. Sahnelerin çekimlerine bugün tarihi semt Kaleiçi’nde devam edildi. Sabah saatlerinde çekilen aksiyon sahnesinde, motosikleti kaçıran adamı kovalayan Statham’ı dublörü canlandırdı. Çekim alanına görevli kartı olmayan hiç kimse alınmazken, ünlü aktörün oteldeki villasında dinleniyor.


Jason Statham, dün akşam yemeğini otelin ana restoranında yedi. Otelde kalan Antalyaspor kafilesinden Adis Jahovic’in oğlu Lejs, ünlü aktörle fotoğraf çektirdi. Kırmızı beyazlı futbolcu, sosyal medya hesabından da bu fotoğrafı güçlü kol simgesi eşliğinde ‘Best actor’ diyerek paylaştı. Jason Statham, 6 Ağustos 2019’da Antalya’da konser veren ABD’li şarkıcı Jennifer Lopez’in de konakladığı Regnum Carya Otel’in en önemli villalarından biri olan Crown villada konaklıyor.


3 katlı, 5 yatak odası, 5 giyinme odası, teras barbekü, müzik sistemi, özel SPA merkezi ve havuz bar gibi özellikleri bulunan, 10 kişinin kalabildiği, helikopter transferi, özel şoför ve araba verilen 3 bin 500 metrekare alandaki villanın ayrı bir havuzu bulunuyor ve dışarıdan görünebilecek bütün camları kurşun geçirmez özellik taşıdığı biliniyor.