Kanal D'de Camdaki Kız yerine o dizi geliyor!

Kanal D'de Camdaki Kız yerine o dizi geliyor!

Kanal D'de yayınlanan Camdaki Kız dizisinin yerini duyurusuyla bile olay olan o dizi alacak.

Kanal D yeni bir diziyi seyirciyle buluşturacak. Camdaki Kız dizisinin yerini alacak yeni dizinin yayın tarihi de belli oldu.

ekran-goruntusu-2024-05-19-122958.png

Kanal D ekranlarında yeni bir dizi yayınlanacak. Yeni dizinin en az Camdaki Kız dizisi kadar reyting alması öngörülüyor. Bu dizi için kanalın dev bütçeler ayırdığı belirtildi. İşte Kanal D ekranında başlayacak olan yeni diziyle ilgili ilk bilgiler.

ekran-goruntusu-2024-05-19-123003.png

'YALAN' DİZİSİNİN YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU

Kanal D'de yeni bir dizi başlıyor. Kanal D ekranlarından izleyicisi ile buluşacak olan "Yalan" dizisinin yayın tarihi belli oldu.

ekran-goruntusu-2024-05-19-123009.png

Cumhuriyet'in aktardığı habere göre; Hakan İnan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosunu Cem Akyoldaş ve Murat Boyacıoğlu kaleme aldı. Aslıhan Güner'in başrolünde yer aldığı dizi kısa bir süre sonra izleyicisi ile buluşacak. Yeni dizide çok sayıda ünlü isim yer alacak.

ekran-goruntusu-2024-05-19-123013.png

YALAN DİZİSİ KADROSU

Feyyaz Duman, Eylül Tumbar, Yeşim Ceren Bozoğlu, Özge Borak, Emir Benderlioğlu, Serra Pirinç, Atakan Hoşgören, Renan Bilek, Kubilay Tunçer ve Zeynep Eronat gibi isimleri buluşturan dizi 27 Mayıs tarihindan itibaren her pazartesi izleyicisi ile buluşacak.