Kanal D'den İnci Taneleri için yeni karar

Kanal D'den İnci Taneleri için yeni karar

Kanal D, reyting rekortmeni dizisi İnci Taneleri ile ilgili yeni kararını verdi.

Son zamanların en popüler dizilerinden olan İnci Taneleri'nin yeni sezonu için heyecanlı geri sayım başladı bile.

65a68182890a919c6e349497.webp

ÇEKİMLER BAŞLIYOR

Kanal D'de seyirci ile buluşan, Yılmaz Erdoğan ve Hazar Güçlü'nün başrollerini üstlendiği son dönemlerin ses getiren dizisi, Ağustos ayında başlayacak olan çekimleriyle izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

dilber2-kwvo-cover.webp

İNCİ TANELERİ OYUNCU KADROSU

İnci Taneleri, BKM imzalı, ilk bölümü 25 Ocak 2024 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Şenol Sönmez'in üstlendiği, senaryosunu Yılmaz Erdoğan'ın kaleme aldığı dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Başrollerini Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç ve Kubilay Aka paylaşmaktadır.

inci-tanelerinden-kadina-yonelik-siddet-23239-2-jpg.webp

İNCİ TANELERİ SEZON FİNALİNDE NE OLDU?

Piraye, Azem’in gerçek kimliğini öğrenmesiyle çok büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Zerre, Dilber’i Zahir’den kurtarmak için kendini feda etmeye hazırdır. Cihan’ın, Rezzan ile girdiği tehlikeli ilişki Elif ile olan masum aşkını sarsar. Düğününe sayılı gün kalan Nehir, babası ile görüşmeyi reddedince Cihan, Azem’e bu durumu açıklamak zorunda kalır. Azem, onca çabadan sonra tekrar başa döndüğünü hissederken çocukları ile yan yana gelir. Fakat bu kavuşma yıllarca hayalini kurduğu gibi olmayacaktır.

neyden-rahatsiz-olduysaniz-soyleyin-bir-daha-yapayim-3jpg-7fjvwkagpuexwdyvuqzclw.jpg

BKM imzalı “Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri” dizisinin güçlü oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan ile birlikte Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Rıza Kocaoğlu, Sera Kutlubey, Güven Kıraç, Yasemin Baştan, Bora Cengiz ve Gülenay Kalkan yer alıyor. Herkesin ‘inci’likli bir hikayesinin olduğu projenin yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturuyor.