Kanserle boğuşan Nagihan Karadere'den gözyaşlarıyla Survivor itirafı

Kanserle boğuşan Nagihan Karadere'den gözyaşlarıyla Survivor itirafı

Kanserle savaşan ünlü isim Nagihan Karadere, gözyaşları içinde Survivor ile ilgili bir itirafta bulundu.

Survivor'un tanındık simalarından Nagihan Karadere, geçtiğimiz hafta rahim ve göğüs kanserine yakalandığını öğrenmişti. 

Karadere, katıldığı canlı yayında Survivor sürecinden bahsederken duygu dolu anlar yaşadı. 

ekran-goruntusu-2023-02-01-172444.png

"SURVIVOR HAYATIMI ALTÜST ETTİ"

"Survivor benim hayatımı altüst etti" diyen Karadere, 1 yaşındaki bebeğini kundakta bırakıp yarışmaya gittiğini söyleyerek ağladı.

"HASTALIĞIMIN SURVIVOR'LA ALAKASI YOK"

Karadere, sağlık durumuyla ilgili ise "Survivor'dan dönünce bağışıklık sistemim çöktü. 15 gün yataktan çıkamadım ve hüngür hüngür ağladım. Her yerimde zona çıktı. Ben üzüntüden ve düşürdüğüm böbrek taşından olduğunu düşünürken kanseri öğrendim. Rahim ve göğüs kanserinin de başındayım. Yurt dışında getirilen geliştirilmiş ilaçlar kullanıyorum. Sporcu olduğum için vücudumdaki en ufak sorunun ne olduğunu görüp anlayabiliyorum. Kendimdeki sıkıntıları fark edince hemen doktoruma gittim. Survivor'da steril olmayan bir ortamdan geldim. Hastalığımın konuşulduğu gibi Survivor'la hiçbir alakası yok" dedi.

"ACUN'LA ARAMIZDA SIKINTI YOK"

Acun Ilıcalı, geçen haftalarda katıldığı Survivor Panorama'da yarışmanın sahte olduğunu söyleyerek Nisa Bölükbaşı'nın şampiyon olmasını eleştiren Nagihan Karadere için "Nagihan birinci olamadığı için bozuldu. O hangi özelliğiyle birinci olacaktı ben çözemedim" demişti.

Ilıcalı'nın bu sözlerine çok kırıldığını söyleyen Karadere, gözyaşlarına hakim olamayarak "Survivor benim hayatımı altüst etti. 1 yaşındaki çocuğumu bıraktım, evliliğim bitti. Ben kundaktaki bebeğimi bırakarak Survivor'a gittim. Acun Bey'in o sözleri kasıtlı olarak söylemediğini biliyorum. Zoruma gitti. Bu kadar emek vererek rekor kırdığım bir olayda bunların söylenmesi üzdü. Aramızda sıkıntı yok, o sözlerden sonra hemen konuştuk" ifadelerini kullandı.