Kemal Doğulu taburcu oldu

Kemal Doğulu taburcu oldu

Geçtiğimiz günlerde merdivenlerden düşerek ağır şekilde yaralanan ve hemen ardından hastaneye kaldırılarak yoğun bakıma alınan Kemal Doğulu taburcu oldu. Güzel haber, Kemal Doğulu'nun oyuncu kardeşi Kadir Doğulu duyuruldu.

Geçtiğimiz hafta Cihangir’deki evinde kanlar içinde bulunduktan sonra hastaneye kaldırılan Kemal Doğulu taburcu oldu. Müjdeli haberi ise Kemal Doğulu’nun kardeşi Kadir Doğulu, Instagram hesabı üzerinden bir fotoğraf ve not eşiliğinde paylaştı

İşte yapılan o açıklama “Herkese Merhaba! Hastane çalışanlarına teşekkür ederek başlamak istiyorum. Baş Hekim Doc. Dr. Tamer Karşıdağ’a , Yoğun Bakım servisinden Prof. Dr. Özkan Akıncı ve Dr. Taner Ljama’ya, hastane işletmesinden sorumlu sevgili Emre Akkaya’ya ve tüm hastane çalışanlarına tüm ailem adına sonsuz teşekkürler… Zor ve kritik günleri atlatırken Kemal’e çok iyi baktılar. Bizim ile çok ilgilendiler! Abimi taburcu ettik. Artık çok daha iyi. Ama kendine iyi bakması gerekiyor. O yüzden bir süre burda olamayacak sizlere selamı var. Ve tabi ki dualarını eksik etmeyen herkese çok ama çok teşekkür ederim. Allah sizden razı olsun…. Çok şey yazıldı çizildi saçma sapan gerçeklerle uzaktan yakından ilgisi olmayan… Üzüldük ailecek canımız ile uğraşırken.. Abim iyi ya unuttuk hepsini… Şükürler olsun! Gelip ziyaret eden gelemeyip arayan mesaj atan yanımızda olduğunu hissettiren herkese tekrar teşekkürler… (Hastanenin kapısına kadar gelip ailemi görmeden şov yapıp giden akbabalarıda unutmadım sizi allaha havale ediyorum)Sevgi ve sağlık ile kalın.”