Kenan İmirzalıoğlu kendisine hoca arıyor

Kenan İmirzalıoğlu kendisine hoca arıyor

Atv'de ekrana gelen “Kim Milyoner Olmak İster” programında sunuculuk da yapan ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun kendisine tarih hocası aradığı öğrenildi.

Ünlü oyuncu, model ve Atv'de ekrana gelen “Kim Milyoner Olmak İster” adlı yarışma programı sunucusu Kenan İmirzalıoğlu kendisine tarih hocası aradığını açıkladı.

Hürriyet Kelebek'te Mehmet Üstündağ'ın haberine göre Kenan İmirzalıoğlu ilgi duyduğu tarih ve felsefe konularında kendini geliştirmek istiyor. Ekranda bilgi yarışması sunan yakışıklı oyuncu özellikle tarih konusunda ders almak istiyormuş.

TARİH HOCASI ARIYOR

Türk sinemasının jönlerinden Kenan İmirzalıoğlu, hiçbir zaman kariyerini yakışıklılığına yaslamadı, oyunculukta kendini geliştirmek için çaba sarf etti. İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü’nden mezun olan ünlü oyuncu, ömür boyu eğitimin önemine inanıyor. Aldığım duyumlara göre şimdi de kendini tarih ve felsefe alanında geliştirmek istiyormuş.

ÖĞRENCİ OLMAYI SEVİYOR

46 yaşındaki oyuncu, 2 yıldır bilgi yarışması “Kim Milyoner Olmak İster”i sunuyor. Genel kültürüyle göz dolduran Kenan İmirzalıoğlu, insanlık tarihini daha iyi öğrenmek için tarih hocası aramaya başlamış. Tarih ve felsefeye ilgi duyan ünlü oyuncu, kendisine özel ders verecek hocayla yeniden öğrenci olmanın keyfini çıkarmak istiyor. Dostlarına, öğrenciliğin kendisi için hiçbir zaman bitmediğini söyleyen İmirzalıoğlu, oyunculuk alanında da kendini eğitmeyi sürdürmekte.