Kerem Bürsin ve Melis Sezen partner oldu

Kerem Bürsin ve Melis Sezen partner oldu

Rusya'da ses getiren 'Son of a Rich' filminin uyarlaması, ünlü oyuncular Kerem Bürsin ve Melis Sezen'i başrolde buluşturacak.

Kunay Film’in yapımcılığını üstlendiği ve Rusya'da büyük başarı elde eden 'Son of a Rich' filminin uyarlaması, Kerem Bürsin ve Melis Sezen'i başrolde bir araya getiriyor.

5f7dea1255428407cc8ddf97.webp

2022'de yapımcı Karina Mia Satlykova ve Türk besteci ve yapımcı Arslanbek Sultanbekov tarafından kurulan Kunay Film'in projesinde, son dönemlerin sevilen oyuncularından Melis Sezen yer alacak.

SON OF A RICH FİLMİ OYUNCU KADROSU BELLİ OLDU

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Onur Ünlü’nün yönetmen koltuğunda oturacağı filmin oyuncu kadrosu dikkat çekiyor.

img-5285-scaled-e1708440483598.jpg

Kerem Bürsin'in "Mete" karakterini canlandıracağı filmde, Erkan Kolçak Köstendil, Ahmet Mümtaz Taylan, Cemal Hünal ve Güven Kıraç gibi güçlü isimler de rol alacak.

mv5bymzmyjrin2etowq3nc00ywi5lwezymetyjixotdmyjy5ngq4xkeyxkfqcgdeqxvynjcxmtiwnzu-v1.jpg

SON OF A RICH KONUSU NEDİR?

Zengin bir iş adamının oğlu olan Grisha aklına esen her şeyi yapabileceğini düşünen bir delikanlıdır. Yaptığı şeyler sonunda artık hapishaneye girme tehlikesiyle kaşı karşıyadır. Oğlunun davranışlarını düzeltme konusunda çaresiz olan babası alışılmışın dışında bir yola başvurur. Eski psikolog arkadaşıyla birlikte eşsiz bir proje planlar. Terk edilmiş bir köy alanında 19. yüzyılın Rusya'sının atmosferi yeniden yaratılır. Grisha'ya bir kaza geçirtilir ve bu kaza sonunda geçmişe ışınlandığına inanması sağlanır. Burada bir köle konumunda olan Grisha'nın insanlarla iletişim kurmayı, basit zevkleri takdir etmeyi, çalışmayı ve gerçek aşkı bulmayı öğrenmesi gerekecek.