Kızıl Goncalar'dan Kızılcık Şerbeti'ne bomba transfer

Kızıl Goncalar'dan Kızılcık Şerbeti'ne bomba transfer

Kızılcık Şerbeti dizisine yeni başrol oyuncusu geliyor. Kızıl Goncalar'dan transfer edilen oyuncu Nursema'ya partner olacak.

Son zamanların fenomen dizisi Kızılcık Şerbeti yeni sezona bomba gibi girmeye hazırlanıyor. 

Başrollerinde Evrim Alasya, Barış Kılıç, Müjde Uzman, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimlerin yer aldığı "Kızılcık Şerbeti" dizisine yeni bir soluk geliyor. Şebnem Bozoklu'nun ardından Nursema'ya partner olacak o isim de ortaya çıktı.

Magazin haberlerine göre "Aşk-ı Memnu"yu andıran sezon finaliyle ekranda fırtınalar estiren "Kızılcık Şerbeti" hala adından söz ettiriyor. Öte yandan izleyici dört gözle yeni sezonun başlamasını bekliyor.

KIZILCIK ŞERBETİ'NE 5 TRANSFER 

Diziden dört oyuncunun ayrılmasının ardından, beş yeni oyuncu kadroya katılıyor. Dizinin ilk yeni transferi Şebnem Bozoklu olurken, genç bir isimle de anlaşma sağlandı.

kizil-goncalar-affan.webp

KIZIL GONCALAR'DAN TRANSFER

"Kızıl Goncalar" dizisinde Affan karakterine hayat veren Batuhan Yüzgüleç, "Kızılcık Şerbeti"ne transfer oldu.

Yüzgüleç, dizide "Firaz" karakterini canlandırarak Nursema (Ceren Karakoç) ile partner olacak.

BATUHAN YÜZGÜLEÇ KİMDİR?

Batuhan Bozkurt Yüzgüleç, genç bir sinema ve dizi oyuncusudur. 1995 yılında İstanbul'da doğmuştur. Eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nde tamamlamıştır. Oyunculuk kariyerine Erkan Koçak Köstendil'in yönettiği "Suma" adlı filmde yer alarak başlamış ve bu performansıyla ödül kazanmıştır.

kizil-goncalar-affan-batuhan-bozkurt-yuzgulec-kimdir-nerelidir-batuhan-bozkurt-yuzgulec-diziler-1713785002-7066.webp

Daha sonra 2018 yılında "Bizim Hikaye" adlı dizide rol almış ve 2019 yılında ise "Çukur" dizisi kadrosunda yer almıştır. Şimdi ise " Kızıl Goncalar" adlı dizide Ayza'nın oğlu Affan karakterine hayat verdi.

Rol aldığı diziler

  • Baraj (2020)
  • Çukur (2019)
  • Bizim Hikâye (2018)

Rol aldığı kısa filmler

  •  Suma (2017)