Kızılcık Şerbeti'nin Fatih'i Aleyna Yalçın ile basıldı: "Bunu yayınlamayalım"

Kızılcık Şerbeti'nin Fatih'i Aleyna Yalçın ile basıldı: "Bunu yayınlamayalım"

‘Kızılcık Şerbeti’nde Fatih karakterine can veren ünlü oyuncu Doğukan Güngör, dansçı Aleyna Yalçın ile yakalanınca muhabire "Bunu yayınlamayalım" dedi.

Kızılcık Şerbeti'nin Fatih'i Doğukan Güngör'ün Sıla Türkoğlu ile arasında ilişki olduğu iddiaları gündemdeki sıcaklığını korurken flaş bir gelişme yaşandı.

ekran-goruntusu-2024-05-20-212116.jpg

Doğukan Güngör dansçı Aleyna Yalçın ile yakalandı.

ekran-goruntusu-2024-05-20-212107.jpg

Kameralara yakalanan ikili gerim gerim gerildi.

ekran-goruntusu-2024-05-20-212100.jpg

ETİLER'DE YAKALANDILAR

‘Kızılcık Şerbeti’nin ‘Fatih’i Doğukan Güngör, dansçı Aleyna Yalçın’la ilk kez ‘Aramızda Kalmasın’ tarafından Etiler’de görüntülendi.

ekran-goruntusu-2024-05-20-212020.jpg

SETTE ÖPÜŞME KRİZİ

Güngör, Sıla Türkoğlu ile ayrıldığı ve sette öpüşme krizi yaşadığı iddialarıyla adından söz ettiriyordu.

ekran-goruntusu-2024-05-20-211959.jpg

GERİLDİLER

Doğukan Güngör ve Aleyna Yalçın sarılırken yakalandı.

180803272-dogukan-gungor.jpg

Güngör ve sevgilisi kameraları karşısında görünce de gerildi.

ekran-goruntusu-2024-05-20-211952.jpg

"BUNU YAYINLAMAYALIM"

Doğukan Güngör "Başka röportaj yapalım ama bunu yayınlamayalım” dedi.

ekran-goruntusu-2024-05-20-211940.jpg

Yalçın ise kameraların olduğu yerden hızla uzaklaştı.

ekran-goruntusu-2024-05-20-212009.jpg

ALEYNA YALÇIN KİMDİR?

6 seviyesi olan Vaganova sınavlara girdi, en son 4. seviye diplomasını aldı ve hala eğitimine, sınavlarına devam etmektedir. Bunun yanında İngiliz bale methodu olan Royal Academy of Dance sınavlarına girerek 6. seviyeye kadar olan tüm sınavları başarıyla tamamladı.

Ritmik jimnastik eğitimi de bulunan Aleyna, Aytunç Bentürk Dans Akademi’de girdiği bursluluk sınavından yüzde yüz burs kazanarak burada Latin Dansları eğitimini aldı. Modern dans eğitimini, gönderdiği audition video üzerine yine burs kazanarak gittiği Joffrey Ballet School (Los Angeles) Jazz&Contemporary programını tamamlayarak almıştır. Burada contemporary, modern dance, jazz, contemporary ballet, pointe, classical ballet, variations, partnering, hiphop, floorbarre gibi birçok ders aldı ve California State University’de gerçekleşmiş olan performansta iki ayrı koreografın koreografisinde yer aldı.

gjiseqvwqaadple.jpg
SoYouThinkYouCanDance yarışmasının koreografları ve eski yarışmacıları olan Allison Holker, Mark Kanemura, Chehon Wespi-Tschoop, Twitch, NappyTabs, Jennifer Lopez’in koreografı Liz İmperio, Anh Dillon, Shelie Cash, Yusha Sorzano, Mecca ve Ballet Red kurucusu Josie Walsh gibi isimlerden ders alma imkanı buldu. Dans Fabrika’da HipHop eğitimi almış, aynı zamanda burada modern dans branşında eğitmenlik yapmıştır. Avrupa’da gittiği WhesDanceConvention’da Yannis Marshall, Kaelyn Harris, Alexander Chung, Laure Cortellemont, Hamilton Evans, Kenzo Alvares gibi tanınmış dansçılardan ders alarak hiphop ve street jazz alanında kendini geliştirme imkanı buldu. Hakim olduğu dans türleri bale, çağdaş bale, modern dans, jazz, funk, hiphop, street jazz ve sosyal latindir. Şu anda eğitmenliğine OdaDans’ta ve Fmv Özel Ayazağa Işık Okullarında devam ederken, aynı zamanda bale eğitimine de devam etmektedir.