Kızılcık Şerbeti'nin yeni bölümünde olaylar olaylar

Kızılcık Şerbeti dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde yine fırtınalar kopacak.

Kızılcık Şerbeti son bölümüyle seyirciyi yine ekrana kilitlemeyi başardı. Show TV'nin fenomen dizisinin yeni bölümü merak ediliyordu. Dizinin 60. bölüm fragmanı yayınlandı.

ekran-goruntusu-2024-04-21-093633.png

Show Tv ekranlarında seyirciyle buluşan 'Kızılcık Şerbeti'nin 60'ıncı bölümünden yeni fragman yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 26 Nisan Cuma günü izleyiciyle buluşacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda Barış Kılıç, Evrim Alasya, Ahmet Mümtaz Taylan, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Yiğit Kirazcı, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz yer alıyor.

ekran-goruntusu-2024-04-21-093640.png

Senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı dizinin yönetmenliğini Ketche üstleniyor.,

KIZILCIK ŞERBETİ 60. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Umut'u başka bir kadınla yatakta basan Nursema, Rüzgar ile yakınlaşıyor. Öte yandan Fatih, Doğa'nın Giray ile sıcak temasta olduğunu Nilay'dan öğreniyor ve küplere biniyor. 

Köle gibi kullanılan Çimen ise 'artık yeter' diyor. Kıvılcım ve Ömer, Çimen'e eziyet eden adamın elinden kızı çekip kurtarıyorlar.

ekran-goruntusu-2024-04-21-093722.png

59. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Alev’in, Pembe’yi itmediğini öğrenen Abdullah, sevdiği kadınla birlikte olma yoluna girer. Ama bu sefer doğru zaman gelene kadar ilişkilerini saklama kararı alır.

Nursema ve Umut’un evliliği bir türlü rayına oturamıyordur. Umut’un kendisinden utandığını düşünen Nursema baba evine döner. Umut gelişmelerden Rüzgar’ı sorumlu tutar.

Nilay’ın heyecanla beklediği DNA sonuçları nihayet çıkar. Çimen’in aşkı uğruna göze aldığı hayat, gittikçe onu zorlamaya başlamıştır.

Görkem’in, Fatih ile çıktığı gece gezmesinden dağıtmış olarak eve dönmesi Ünal ailesi tarafından hiç hoş karşılanmaz. Ancak annesinin vefatı konunun uzamasını engeller.

Son bir kez konuşmak için Umut’un yanına giden Nursema, acı bir gerçekle karşı karşıya kalır.