Kızılcık Şerbeti'yle ilgili şok iddia! 4 oyuncu...

Kızılcık Şerbeti'yle ilgili şok iddia! 4 oyuncu...

Son zamanların fenomen dizisi Kızılcık Şerbeti'nde dikkat çeken yeni gelişmeler yaşanıyor.

Show TV'nin sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti'nde sezon finaline iki bölüm kaldı ve izleyiciler büyük bir kaosla karşılaşmaya hazırlanıyor.

kapak-201839.jpg

Kızılcık Şerbeti, AB Sosyoekonomik Statü'de başrolünde Demet Evgar'ın oynadığı "Bahar" dizisini geride bıraktı. İki sezondur cuma akşamlarının vazgeçilmezi olan dizi, 11.95 reyting alarak, 11.63 reytingli "Bahar"ı geçmeyi başardı.

ÖMER'İN GÖRKEM'LE İLİŞKİSİ ORTAYA ÇIKACAK

Sezon finaline yaklaşırken, Ünal konağında olaylar peş peşe gelişecek. Abdullah Ünal'ın (Ahmet Mümtaz Taylan) kardeşi Ömer (Barış Kılıç) ile evin yeni gelini Görkem'in (Özge Özacar) geçmişte yaşadığı ilişkinin ortaya çıkması büyük bir etki yaratacak.

ekran-goruntusu-2024-05-27-220705.png

KIZILCIK ŞERBETİ OYUNCULARININ GELECEĞİ

Melis Civelek ve Zeynep Gür'ün kaleme aldığı dizinin 66. final bölümünde ise gerilim doruğa ulaşacak. Sezonun son sahnesinde Ünal ailesinde çok çarpıcı ve şok edici bir olay yaşanacak. Bütün sırların açığa çıkacağı, ayrılıkların yaşanacağı dizide, kimlerin ekibe veda edeceği bu hafta netleşecek.

ekran-goruntusu-2024-05-27-220701.png

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, şu ana kadar diziden kesin olarak ayrılan ilk isim Rüzgar karakterini canlandıran Yiğit Kirazcı oldu. Kulislerdeki bilgilere göre, eğer yeni bir gelişme olmazsa, dört oyuncu daha diziden ayrılacak. Sönmez Arslan karakterini canlandıran usta oyuncu Aliye Uzunatağan’ın çıkacağı gemi seyahatinden dönüp dönmeyeceği ise henüz belirsizliğini koruyor.