Kobra Murat peruğu yüzünden konserlerini ertelemek zorunda kaldı

Kobra Murat peruğu yüzünden konserlerini ertelemek zorunda kaldı

'Kobra Murat' lakaplı Murat Divandiler kendisiyle bütünleşen peruğu nedeniyle zor günler geçiriyor. Kobra Murat, peruk nedeniyle deri enfeksiyonuna yakalandı.

Kobra Murat olarak tanınan ünlü şarkıcı Murat Divandiler, protez saç bandı nedeniyle yaşadığı sağlık sorununu Onur Akay’a anlattı.

Aslan yelesi saçları gerçek olmayan Kobra Murat sürekli peruk takması yüzünden zor günler geçiriyor. Kobra Murat, Onur Akay’a sağlık sorunuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

“Canım dostum Kobra Murat’ın saçkıran hastalığına yakalandığı söylentileri çıkınca, kendisine geçmiş olsun dileklerimi iletmek için aradım. Murat bana böyle bir rahatsızlığının olmadığını, uzun yıllardır protez saç kullandığını ve en son protez saç için kullandığı bantlardan dolayı kafasında enfeksiyon oluştuğunu söyledi. Doktoru, bir ay boyunca peruk takmasını yasaklamış ve tedavisine başlanmış. Sağlık durumunun iyi olduğunu ve bu süre zarfında konserlerini ileri bir tarihe ertelediğini belirten Kobra Murat, herkese selam ve sevgilerini iletti.”