Magazine bomba gibi düşen aşk iddiası: Sıla Gençoğlu ve İlker Kaleli!

Magazine bomba gibi düşen aşk iddiası: Sıla Gençoğlu ve İlker Kaleli!

Şarkıcı Sıla Gençoğlu, geçen yıl sürpriz bir kararla ünlü şef Hazer Amani ile nikah masasına oturmuştu. Geçtiğimiz aylarda evlilikleri biten ikili, tek celsede boşandığı biliniyordu. Kaleli ve Gençoğlu hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı.

Şarkıcı Sıla Gençoğlu, geçen yıl sürpriz bir kararla ünlü şef Hazer Amani ile nikah masasına oturmuştu. Geçtiğimiz aylarda evlilikleri biten ikili, tek celsede boşanmıştı. Ayrılığın ardından Bodrum'a giden Gençoğlu hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı. Sıla'nın gönlünü oyuncu İlker Kaleli'ye kaptırdığı öne sürüldü.Özel hayatında bir türlü aradığı mutluluğu bulamayan şarkıcı Sıla, geçtiğimiz sene Hazer Amani ile evlenmiş ancak çift, bu yılın başında boşanmıştı.


Ayrılık sonrası Bodrum'a giden ve pandemiyi orada geçirmeye karar veren Sıla Gençoğlu hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Posta'dan Suna Akyıldız'ın haberine göre; geçtiğimiz aylar kısa süre oyuncu Biran Damla Yılmaz ile aşk yaşayan İlker Kaleli ile Sıla, yeni bir aşka yelken açtı. Bir aydır birlikte olan çiftin oldukça mutlu olduğu söyleniyor. Magazin gündemine bomba gibi düşen ilişki hakkında taraflardan henüz bir açıklama yok.