Mastürbasyon sahnesiyle ilgili açıklama geldi

Mastürbasyon sahnesiyle ilgili açıklama geldi

Ünlü oyuncu Hafsanur Sancaktutan, çok konuşulan mastürbasyon sahnesiyle ilgili açıklama yaptı.

Oyuncu Hafsanur Sancaktutan, bir dergiye verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yer aldığı dizide mastürbasyon sahnesi ile adından söz ettiren güzel oyuncu, o cesur sahnelerle ilgili yorum yaptı.

ekran-goruntusu-2024-03-04-133325.png

Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan, Metin Akdülger ve Zerrin Tekindor'un başrollerinde yer aldığı Dünyayla Benim Aramda dizisinde mastürbasyon sahnesiyle çok konuşulan Hafsanur Sancaktutan, o dönem tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

ekran-goruntusu-2024-03-04-133328.png

Son olarak Kerem Bürsin ile başrolünde yer aldığı Ya Çok Seversen dizisiyle ekranda boy gösteren Hafsanur Sancaktutan Harper's Bazaar dergisine verdiği röportajda dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

ekran-goruntusu-2024-03-04-133335.png

"OYUNCULUKTA SAHNE NE GEREKTİRİYORSA YAPARIM"

Sancaktutan, "Oyunculukta sahne ne gerektiriyorsa yaparım. Oyunculuk cesaret işi, birçok duyguya giriyoruz. Benim yaşımdaki birçok genç kıza örnek olduğumu biliyorum. Özellikle genç kadınlarımızla ruh arkadaşı olmak özel bir durum. İnsanların içinde ne ağlamaktan ne kahkaha atmaktan çekinirim. Özgürüm ve karakterimi anlatabilmek adına Hafsanur’un fiziksel gücünden destek alıyorum" ifadelerini kullandı.

ekran-goruntusu-2024-03-04-133340.png

HAFSANUR SANCAKTUTAN KİMDİR?

 

Hafsanur Sancaktutan 20 Mart 2000 yılında İstanbul'da doğdu. Bir röportajında çocukluk dönemini anlatırken şunları söylüyordu: Baba tarafımdan Rizeli olduğum için çokça Rize’ye çay toplamaya giderdim. Üç kız kardeşiz ve ben hep yaramaz bir çocuktum. Çok çektiler benden. Küçükken evimizin altındaki tüpleri demircilere gizli gizli satardım. Küçükken erkek gibiydim ve erkeklerle daha iyi anlaşırdım. Ama aynı şekilde en çok da onlarla kavga ederdim. Bu yüzden ailem beni karateye gönderdi. 

ekran-goruntusu-2024-03-04-133346.png

Hafsanur Sancaktutan küçük yaşta oyunculuk ve tiyatro ile ilgilenmeye başladı. Yer aldığı tiyatro oyunlarında çeşitli kategorilerde ödül aldı. 2018-2019 yılları arasında Gülperi adlı dizide "Fidan" karakterini canlandırdı. 2019 yılında Aşk Ağlatır adlı dizide "Ada Meryem Varlı" karakterini canlandırdı. 2021 yılında ise Son Yaz adlı dizide "Yağmur Kara" karakteriyle ekranlara geldi. Dizi bittikten sonra birçok reklam filminde rol aldı, gençlik uygulaması Bana Bak'ın reklam yüzü oldu. 2022 yılında Dünyayla Benim Aramda adlı dizide "Sinem" karakterini canlandırdı. Hafsanur Sancaktutan 2022 yılında Darmaduman dizisinin 'Derin'i olarak ekranlara geliyor.

Hafsanur Sancaktutan bir dönem karate ile ilgilenmiş. Bir röportajında "Siyah Kuşak, 2. Dan’a kadar ilerlemiştim ve birçok madalyam var katıldığım maçlardan" diyor.