Metin Akpınar'ın kızlarının annesi Müge Anlı'da ortaya çıktı

Metin Akpınar'ın kızlarının annesi Müge Anlı'da ortaya çıktı

Metin Akpınar'ın evlilik dışı ilişkisinden doğan ikiz kızlarından Duygu Nebioğlu, Müge Anlı'ya katılıp annesini aradı. Programda, Suphiye Orancı'nın fotoğrafları yayımlandı.

Metin Akpınar'ın Suphiye Orancı ile yasak aşkından 1988'de dünyaya gelen Duygu Nebioğlu ve Sevgi Nebioğlu kardeşler, yıllar sonra DNA testi sonucuyla ortaya çıktı.

Metin Akpınar, kızlarını kabul ettiğini söylediği bir açıklama yaptı.

Duygu Nebioğlu, geçtiğimiz günlerde de; "Bir ablamın babası da ünlü bir gazeteci" açıklamasını yaparak ablası Dilara G.'nin babasının Uğur Dündar olduğunu öne sürdü. Babalık davası açıldığını doğrulayan Dündar, DNA testi sonucunu da sosyal medya hesabından açıkladı.

Uğur Dündar, "Bugünkü bir gazetede hakkımda babalık davası açıldığı ve haziran ayında karara bağlanacağı açıklanmış. Bugüne kadar mahkemenin aldığı gizlilik kararına titizlikle uyduk ve hep sustuk. Ama mademki karşı taraftan biri konuştu; kısaca net bir cevap vereyim: Mahkemenin her iki tarafı sevk ettiği ve son sözü söyleyecek kurum olan adli tıp kurumu DNA incelemesini bitirdi ve biyolojik babalık iddiasını reddetti. Benim ve avukatım Murat Ergün için konu kapanmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" açıklamasını yaptı.

Duygu Nebioğlu, Uğur Dündar'a cevaben; "Benzerliklerini biz biliyoruz. Rapor sonucuna itiraz edecekler. Annem yok ya ortada herkes rahat maşallah" dedi.

Duygu Nebioğlu, hiçbir sonuç alamayınca annesini bulmak için Müge Anlı'nın programına katıldı. Annesi Suphiye Orancı'nın Almanya'da yaşadığını söyleyen Nebioğlu, annesinin fotoğraflarını da paylaştı. 

u.jpg

UĞUR DÜNDAR PROGRAMA BAĞLANDI

Programa bağlanan Uğur Dündar ise "Ben bu kadını ilk kez görüyorum. O yıllarda benim İzmir’le ilgim yok. Kaldı ki benim 7 ayda çıkan adli tıp DNA raporum çok ayrıntılı ve hiçbir kuşkuya yer vermeyecek kadar net. Ayrıca o yıllarda bekarım" dedi.

Duygu Nebioğlu da "Annem, bana 'Ablanın babası Uğur Dündar' demedi. Sadece 'O dönem bir sevgiliydik' dedi. Ben de ablamı Uğur Dündar'a benzettim. Olaylar böyle gelişti" dedi.

Dilar G. de konuya ilişkin açıklama yaparak, "Ben, durduk yerde Uğur Bey'e babalık davası açmadım. Annem ile bir süre sevgili olmuşlar, buna şahit olan insanlar var. Annemin kendisi de bizzat bana babamın Uğur Dündar olduğunu söylediği için bu yola başvurdum." ifadelerini kullandı.