Milli Takım'da 'Arda Güler' krizi! Ünlüler Montella'yı topa tuttu: Kukla kılıklı...

Milli Takım'da 'Arda Güler' krizi! Ünlüler Montella'yı topa tuttu: Kukla kılıklı...

Arda Güler'in Montella ile ekrana yansıyan görüntüleri ve son Portekiz maçında kadroda olmaması nedeniyle yönetime büyük tepki vardı. Bu kez topa ünlüler de dahil oldu.

Oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan ve şarkıcı Mustafa Sandal, A Milli Takım teknik direktörü Vincenzo Montella'nın Arda Güler'i Portekiz maçında yedek başlatmasına ve son olarak kampta Arda Güler'in Montella ile arasında yaşanan görüntülere büyük tepki gösterdi.

TFF'DEN 'YORUMA KAPALI' AÇIKLAMA 

Montella'nın Arda Güler'in elinden formasını almasının ardından TFF açıklama yaparak "Arda Güler'in kasığındaki ağrı nedeniyle, bireysel çalışma yapması konusunda teknik heyetimiz ve oyuncu arasında fikir birliğine varılmıştır. İlgili videoda görülen çalışma, Arda Güler için belirlenen kapsamda olmayıp, milli futbolcumuz daha sonra koruyucu amaçlı lineer çalışmasına yönlendirilmiştir" ifadelerine yer verdi.

ekran-goruntusu-2024-06-24-180407.jpg

"KUKLA KILIKLI ANTRENÖR BOZUNTUSU"

Gündem olan konuya ünlü şarkıcı Mustafa Sandal'dan tepki geldi.

Montella'yu sert sözlerle eleştiren Sandal, "Hayırdır koçum sen bu cüreti nereden ve kimden buluyorsun? Bu ülkenin gururu, evladı ve gündemdeki en büyük yeteneğine antrenmandaki o tavrın nedir? Nereden ve kimden geliyor o cüret? Şansını böyle abuk hareketlerle zorlama bence kukla kılıklı antrenör bozuntusu seni" dedi.

ekran-goruntusu-2024-06-24-180340.jpg

"SEN GELECEKSİN O VASAT GİDECEK"

Kızılcık Şerbeti'nin Apo'su Ahmet Mümtaz Taylan da Montella'yı "Aldırma Arda Güler. Sen 'gelecek'sin. O vasat gidecek" sözleriyle eleştirdi. 

ekran-goruntusu-2024-06-24-180347.jpg