Müge Anlı duydukları karşısında şoka uğradı! Stüdyoda işkence itirafı

Müge Anlı duydukları karşısında şoka uğradı! Stüdyoda işkence itirafı

Ünlü sunucu Müge Anlı'nın programında akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Anlı, duydukları karşısında ise şok oldu.

ATV'de Müge Anlı ile Tatlı Sert programındaki kayıp damat olayında kritik bir gelişme yaşandı. 

Mustafa Yılmaz'ın eşi Nurten Yılmaz, Anlı'ya eşinin babası tarafından kaçırıldığını ve tehdit edildiğini söyleyerek, "Babam, eşimi işkence ederek öldürmüş olabilir" demişti. 

0x0-1675331181834.jpg

Mustafa Yılmaz ve Onur Yılmaz kuzenlerin şüpheli kaybı ile ilgili açıklamada bulunan Müge Anlı, şüpheli olan kayınpederin gözaltına alındığını duyurdu. 

STÜDYODA GÖZALTINA ALINDI

Programda flaş bir gelişme yaşandı. Hatice Yılmaz canlı yayında gözaltına alındı.

Müge Anlı, Nurten Hanım'a dönerek "Bu sabah saat 06.00'da babanın yaşadığı köye şafak operasyonu düzenlendi. Operasyonda evler idik didik arandı. Aile fertleri şu an gözaltında." Baban, amcaların yeğenin ve halaların gözaltında" dedi.

"HEPSİ GERÇEĞİ BİLİYOR"

Şahısların gözaltına alındığı açıklanınca stüdyoda alkış sesleri yükseldi. Genç kız, "Müge Hanım bu gözaltındakilerin hepsi gerçeği biliyor." dedi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert'in ilerleyen dakikalarında yeni bir gelişme daha yaşandı. Müge Anlı Elazığ cinayet büro ekiplerinin geldiğini belirterek şu açıklamayı yaptı:

"Onur Yılmaz'ın stüdyomuzda konuk olan annesi Hatice Yılmaz'ı gözaltına alacaklar."

Hatice Yılmaz, ifadesi alınmak üzere gözaltına alındı.

02022023170239-e8bac69459a1172bc5c992f6426f3b60.jpg

NE OLMUŞTU?

Nurten Yılmaz eşi Mustafa Yılmaz'ın kayıplara karıştığını ve babası tarafından öldürülmüş olabileceğini açıklayıp yardım istemişti.

22 Ocak'ta yaşadığı şehir olan Elazığ'da haber alınamayan Mustafa Yılmaz ile ilgili konuşan Nurten Yılmaz şu açıklamayı yapmıştı:

"Mustafa Yılmaz, İzmir 9 Eylül Üniversitesi Arkeoloji bölümünde okuyordu. Aileme Mustafa'dan bahsettim. Onay vermediler. 28 Aralık günü Mustafa ile kaçtım. Baban peşimizi bırakmadı. Her gün tehdit ediyordu. 22 Ocak Pazar günü kahvaltıya gitmiştik. Mustafa beni eve bırakmaya geldiğinde kardeşi Büşra, Onur'un görüşmek istediğini söyledi. Onur teyzesinin oğlu, benim de amcamın oğluydu. Evden 'Kuzenim Onur ile görüşeceğim' diyerek çıktı. Daha da gören olmadı"

Mustafa Yılmaz'dan bir gün sonra ise kuzeni Onur Yılmaz kayıplara karışmıştı. Nurten Yılmaz'ın birkaç haftalık eşinin kaybolmasına ilişkin babasından şüphelendiğini söylemişti.

 Yılmaz, açıklamasında "Benim bütün ailem Mustafa'yı, Mustafa'nın ailesini, kardeşlerini tehdit ediyordu. 'Küçük kardeşlerinizi öldürürüz, kızınızı kaçırırız. Mustafa seni öldüreceğiz. Senin kanını asfalta sereceğiz. Ölmek için yalvaracaksın.' gibi… Babamın söylediklerini şu an ben yaşıyorum. Babamın eşimi işkence ederek öldürdüğünü düşünüyorum." ifadelerini kullanmıştı.