Müjdat Gezen'den olay Yılmaz Erdoğan itirafı!

Müjdat Gezen'den olay Yılmaz Erdoğan itirafı!

Usta sanatçı Müjdat Gezen, İnci Taneleri dizisiyle adından söz ettiren Yılmaz Erdoğan ile ilgili çarpıcı bir açıklamada bulundu.

Müjdat Gezen, yıllar sonra kaleme alıp, başrolünde oynadığı İnci Taneleri dizisiyle ekrana zımba gibi dönüş yapan Yılmaz Erdoğan ile ilgili ses getirecek ve itiraf niteliğinde açıklamalarda bulundu.

616x321-inci-taneleri-1-bolum-canli-izle-kanal-d-canli-izle-ekrani-ile-inci-taneleri-ilk-bolum-full-hd-4k-youtube-canl-1706202461601.webp

Yılmaz Erdoğan'ın kaleminden çıkan ve daha dizi çıkmadan bile herkesin ağzına dolanan "İnci Taneleri" dizisi, her bölümüyle ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka gibi usta isimlerin performanslarıyla dizi, izleyicilere unutulmaz anlar yaşatmayı başarıyor.

Açıklamalarıyla sık sık gündem olan Müjdat Gezen ise İnci Taneleri dizisi ve Yılmaz Erdoğan hakkında bomba bir açıklama yaptı.

dilber-kimin-hikayesi.webp

"İNCİ TANELERİNİ SEVEREK İZLİYORUM"

Sosyal medyada yayılan bir videoda Gezen, İnci Taneleri dizisi hakkında "İnci Tanelerini izleyen var mı? Ben izliyorum. Gayet severek hem de..." dedi.

s-cf287cc8ebea21f42c27035a82facd62557f469e.webp

"İYİ Kİ YILMAZ ERDOĞAN'I KONSERVATUVARA ALMAMIŞIZ"

Yılmaz Erdoğan hakkında da açıklamalar yapan Gezen, şu ifadeleri kullandı:

"Senaryo nedir, nasıl yazılır? Aktörlük nedir? Yapımcılık nedir? Şu Yılmaz Erdoğan'a mutlaka bakın neler yaptığına bayıldım. Ellerine kollarına sağlık. Geçenlerde Yılmaz Erdoğan, 'Hocam vaktiyle konservatuvar imtihanlarına girdim, beni almadın' demişti. İyi ki almamışız. Seni mahvedecektik, bozacaktık. Yılmaz üst düzey zekaya ve kaleme sahip. Onları eğip bükmeye gelmez. Yılmaz kendi ekolünü yarattı."