Murat Övüç, fotoğrafını çeken kızları dövdü

Murat Övüç, fotoğrafını çeken kızları dövdü

Murat Övüç, fotoğrafını çeken iki kıza dayak attı. Övüç o anlarla ilgili "Kızların saçları elimde kaldı" diye konuştu.

Murat Övüç, gizlice fotoğraf çeken iki kızı dövdüğünü açıkladı. Ünlü ismin bu sözleri sosyal medyada büyük tepki topladı.

639703d2e4bfdd366c104b3a.webp

GİZLİCE FOTOĞRAFINI ÇEKEN İKİ KIZI DÖVDÜ

Sosyal medya fenomeni Övüç, pırlanta tasarımcısı sevgilisiyle fotoğrafını çeken birine büyük miktarda para ödediğini söyleyerek herkesi şaşırtmıştı. Övüç şimdi de gizlice fotoğraf çeken iki kızı dövdüğünü söyledi.  

Sahne şovları ve tuhaf tarzıyla eleştiri yağmuruna tutulan Murat Övüç, bu kez şiddet olayıyla gündeme geldi. 

6666aac945227cdcc0718667.webp

GÖRGÜSÜZLÜĞÜYLE DİKKAT ÇEKİYOR

Görgüsüz ve lüks yaşantısıyla da dikkat çeken Murat Övüç, "Kasamı açıp dolarlarımı, eurolarımı öpüyorum" diyerek dikkat çekmişti. 

Ünlü isim, oğlunun nişanında gelinene 2 kilo altın takarak sosyal medyada gündem olmuştu.

Fenomen, geçtiğimiz günlerde "16'ncı yılımız dolacak bu sene hayatımda biri var zaten. Benim onunla tek bir karemi hiç kimse yakalayamadı. Geçen sene çok önemli bir tatil köyünde biri bizi gizli çekti. Çok ciddi bir para verip kayıtları aldırdık" demişti.

18884364-728xauto.webp

Murat Övüç son paylaşımında ise kendisinin gizlice fotoğrafını çeken iki kızı uyardığını, dinlemeyince de dövdüğünü söyledi.

"KIZLARIN SAÇLARI ELİMDE KALDI"

Fenomen "Bir kafede iş adamı bir abimle iş konuşuyoruz, ciddi anlamda, iki tane kızı kenarda duruyorlar gizli gizli beni çekiyorlar. Lütfen çekmeyin iş görüşüyoruz dedim, biz sizi çekmiyoruz dediler. Bu sefer camın arkasından diğer arkadaşı oradan çekiyor. Kızların saçları elimde kaldı. İkisine de dayak attım. Şimdi gidin beni şikayet edin" dedi.