Nurgül Yeşilçay ve Cem Özer çocuk yüzünden kavga mı etti?

Nurgül Yeşilçay ve Cem Özer çocuk yüzünden kavga mı etti?

Cem Özer'in "2 çocuğum da istemeden oldu" ifadelerine eski eşi Nurgül Yeşilçay'dan yanıt geldi.

"Maddi imkanı olmayanlar ürüyor da ürüyor, yedi çocuk yapıyor, padişah mısın sen? İki çocuğum da istemeden oldu" açıklaması ile gündeme gelen Cem Özer'in açıklamalarından sonra eski eşi Nurgül Yeşilçay ile arasının bozulduğu iddia edildi.

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay'ın eski eşi Cem Özer'i arayarak "Bunlar nasıl sözler? Oğlunun ne hissedeceğini düşünmeden konuşuyorsun?" dediği öne sürülürken, 2. Sayfa programına konuk olan Özer, hakkındaki iddialara cevap verdi.

t25-cem-ozer-eski-esi-nurgul-649.webp

"BİRİNİN ÇIKIP GERÇEKLERİ SÖYLEMESİ LAZIM"

Özer, Nurgül Yeşilçay ile tartıştığı iddiasını yalanlayarak şunları söyledi: 

"Böyle bir şey olması mümkün mü? Ben salak mıyım? Cahil miyim? Söylediğim lafın ne olduğunu, çocuklarımla ilişkimin ne olduğunu bilmiyor muyum? Ben kendimi mi kaybettim? Bunu yorumlayanlar nasıl yorumluyor? Bu ne cehalettir. Bu nasıl okuma yazma bilmemektir. Biz gençken çok romantik ve çok güzeldik. Bu hayaller yine var ama olmayacağını da biliyoruz. Birinin çıkıp gerçekleri söylemesi lazım. Bu ülke çıplak insanlara 'kıyafetin ne güzel' diyen yalancılarla dolu. İnsanlar etrafındakilerde fırça yiyeceği için böyle şeyleri söyleyemiyor. Birinin bu gerçekleri dile getirmesi lazım. Sanatçının amacı budur. Toplum adına düşündüklerini ve hissettiklerini konuşmaktır. Bu bazen aykırı gibi gelir. Sanatçı öncüdür ve 3-5 sene sonrasını görür."