Oyuncu Şükriye Bulgurcu'nun ölmeden önceki paylaşımı şoke etti

Oyuncu Şükriye Bulgurcu'nun ölmeden önceki paylaşımı şoke etti

Üniversite okumak ve oyunculuk eğitimi almak için 2013 yılında memleketi Hatay'dan İstanbul'a gelen Şükriye Bulgurcu'nun ölümünün ardından sosyal medyada yaptığı paylaşım gündem oldu.

28 yaşındaki genç oyuncu Şükriye Bulgurcu Küçükçekmece'de yalnız yaşadığı evinde ölü bulunmuştu. Arkadaşları Şükriye Bulgurcu'dan haber alamayınca evine gitmişlerdi. Genç kızı aradıklarında telefonu evin içinden ses verince kapıyı kırıp içeri girdiler.

Şükriye Bulgurcu'yu evin salonunda ölü olarak bulan arkadaşları hemen polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Genç kızın evinin kapısı içerden kilitli olduğu ve evde bir dağınıklık bulunmadığı için ölüm nedeni belirlenememişti.

Şüpheli ölümü üzerine, Şükriye Bulgurcu'nun cenazesi Adli Tıp Kurumu'na götürüldü. Burada yapılan incelemede Bulgurcu'nun beyninde pıhtı oluştuğu belirlenirken, ön otopsi raporuna göre ölüm sebebinin beyin kanaması olduğu kaydedildi.

Bulgurcu'nun cenazesi, otopsinin ardından memleketi Antakya Asri Mezarlığı'nda toprağa verildi. Şükriye Bulgurcu'dan geriye ise instagram hesabından yaptığı 'ölüme' ilişkin duygulandıran bir paylaşım kaldı.

sukriye.jpg

Şükriye Bulgurcu Instagram hesabına koyduğu paylaşımda Shakespeare'in Hamlet oyunundan ölüme dair sözlerine yer vermiş