Özcan Deniz'den şiddet açıklaması!

Özcan Deniz'den şiddet açıklaması!

Özcan Deniz'in eski eşi Feyza Aktan, fiziksel ve psikolojik şiddete maruz kaldığını ifade etmişti. Bunun üzerine sessizliğini bozan Deniz konuyla ilgili olarak açıklamada bulundu.

Deniz, "Şiddet uygulamadım, eski eşimi maddi ve manevi mağdur etmedim. Yeni bir projemin arifesinde de bunların yaşanması ayrı bir konu" ifadelerini kullandı.

Feyza Aktan, iki yıl önce anlaşmalı olarak boşandığı, çocuğunun babası Özcan Deniz ve abisi Ercan Deniz'den şikayetçi oldu. Özcan Deniz'den evli olduğu dönemde şiddet gördüğünü söyleyen Aktan, dava dilekçesinde "Özcan beni 'Polisi ararsan yüzünde sigara söndürürüm' diyerek tehdit etti" ded.Aktan'ın açıklamaları magazin gündemine bomba gibi düşerken, ünlü şarkıcı Özcan Deniz suskunluğunu bozdu ve konuyla ilgili olarak bir açıklamada bulundu.
Deniz sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Basında ve sosyal medyada çıkan, hiçbir dayanağı olmayan, yıllar önce yaşandığı iddia edilen ama nedense o zaman değil de şimdi "çamur at izi kalsın" düşüncesiyle ortaya atılmış iftira niteliğindeki suçlamaların hiçbirini kabul etmiyorum dedi.
Şiddet uygulamadım, eski eşimi maddi ve manevi mağdur etmedim dedi.Kurulacak çok cümlenin olduğunu fakat ileride çocuğunu üzecek kayıtlar bırakmamak için sustuğunu aktaran Deniz, "Ben, bu hayatta en değerli varlığım olan çocuğumu düşünmekteyim. Ve elimden alınmaya calışılsa da, oğlumu bu çirkin kavgadan zarar görmeden kurtarmaya çalışıyorum. Onun geleceğini inşa etmek, ona maddi manevi iyi bir miras bırakmaya çalışmakla meşgulüm. Annesi hakkında ulu orta konuşmak gibi bir davranışım olmadı ve olmayacak" dedi.Feyza Aktan'ın 'Şiddet gördüm' iddialarına Özcan Deniz'den yanıt: Yeni projemin arifesinde yaşanması ayrı bir konu