Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk'ün bebeklerinin cinsiyeti belli oldu

Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk'ün bebeklerinin cinsiyeti belli oldu

Burak Yamantürk’le aşk yaşayan Özge Özpirinçci'nin hamile olduğunu açıklaması üzerine bebeklerinin cinsiyeti belli oldu.

Şu sıralar ‘İlk ve Son’ isimli dizinin çekimleri için yoğun bir tempoda çalışan Özge Özpirinçci, önceki hafta hamile olduğunu duyurmuştu.Çıkan haberler üzerine sosyal medya hesabından açıklama yapan Özge Özpirinçci, ilk olarak Tarkan'ın baba oluyorum videosunu paylaştı. Ardından da “9 değil 13 haftalık hamileyim” diyerek müjdeyi duyurmuştu.

 

whatsapp-image-2021-06-06-at-14-25-17.jpegGüzel oyuncunun hamileliğin ortaya çıkmasının ardından, Cem Karcı’nın yönettiği filmin setinde alarma geçildiği iddia edildi. Ekibin, Özpirinçci'nin karnı belirginleşmeden önce çekimlerin tamamlanması için çalışmalara hız verdiği hatta yakın plan sahnelerin çekimleri de yeniden planlandığı iddia edildi.

CİNSİYETİ BELLİ OLDU!
Şimdi ise güzel oyuncunun bebeğinin cinsiyeti belli oldu. 13 haftalık hamile olan Özpirinçci’nin kız bebek dünyaya getireceği öğrenildi. Mutlu bir birliktelikleri olan Burak Yamantürk ve Özge Özpirinçci’nin ağustos ya da eylül ayında nikâh masasına oturacağı konuşuluyor.