Özgü Namal tesettüre girdi

Özgü Namal tesettüre girdi

Kurtlar Vadisi dizisi ile büyük bir şöhret yakalayan ve Merhamet dizisinden sonra setlere ara veren Özgü Namal, tekrar setlere döndü. Özgü Namal, rolü için tesettüre girdi.

gü Namal, ekranlara dönüyor. Namal'ın rolü için tesettüre girdiği Kızıl Goncalar dizisinden ilk fragman da geldi.

ÖZGÜ NAMAL TESETTÜRE GİRDİ


Özgü Namal ve Özcan Deniz'in başrolü paylaştığı, yakında FOX TV'de ekrana gelecek olan Kızıl Goncalar dizisinden ilk fragman paylaşıldı. 10 yıllık aranın ardından setlere dönen ve rolü için tesettüre giren Özgü Namal dizide bir tarikatın içinde yaşayan Meryem karakterine hayat verecek. Dizide Cüneyt rolüne hayat veren oyuncu Mert Yazıcıoğlu da cübbe ve sarıklı bir şekilde rol alıyor. 

KADRODA YER ALAN İSİMLER


Dizide Özgü Namal ve Özcan Deniz'in yanı sıra Mert Yazıcıoğlu, Erkan Avcı, Hazal Türesan, Mert Turak, Selen Öztürk, Şerif Erol, Duygu Sarışın, Tuğrul Tülek, Yakup Turgut, Sitare Akbaş, Mina Demirtaş, Esma Yılmaz, Zehran Kelleci, Tuana Gizem Uzunlar gibi isimler yer alıyor.

KIZIL GONCALAR DİZİSİNİN KONUSU


Kızıl Goncalar, seküler bir Atatürkçü olan Levent (Özcan Deniz) ve mutaassıp bir tarikatın içinde yaşayan Meryem'in (Özgü Namal) kaderlerinin kesişmesini konu alırken, inanç ve fikir ayrılıklarına rağmen "evlat" söz konusu olduğunda anneliğin/babalığın birleştirici gücü konusu ele alıyor.