Pınar Deniz evleniyor mu? İşte damat adayı

Pınar Deniz evleniyor mu? İşte damat adayı

Ünlü oyuncu Pınar Deniz evlilik iddialarına yanıt verdi. Peki Deniz kiminle ve ne zaman evlenecek?

Pınar Deniz, Cannes'daki etkinlikte SHOW TV'nin 'Pazar Sürprizi'ne özel açıklamalarda bulundu. Ünlü oyuncu evlilik sorusuna yanıt verdi.

ekran-goruntusu-2024-05-20-162529.jpg

Ünlü oyuncu Pınar Deniz, Cannes sahillerini SHOW TV’nin 'Pazar Sürprizi' programıyla birlikte gezdi ve Ömür Sabuncuoğlu’nun sorularını yanıtladı.

ekran-goruntusu-2024-05-20-162545.jpg

PINAR DENİZ 3. KEZ CANNES'TA

Üçüncü kez Cannes’a geldiğini söyleyen Pınar Deniz, şehrin sahilini ilk kez bu kadar gezdiğini belirtirken hayallerinden birini de anlattı. Cannes Film Festivali’ne oynadığı bir filmle gelmenin hayallerini kuran Pınar Deniz; "En çok istediğim şeylerden biri gelecek yıllarda Cannes’da bir filmimle olmak ve burada ödül almak. Merve Dizdar ödülü alınca çok mutlu olmuştum ve aynını kendim için de manifestledim" dedi.

ekran-goruntusu-2024-05-20-162553.jpg

Pek çok biyografik filmde adı geçen Pınar Deniz, Esengül’ün hayatını oynayacağı iddiasına "Esengül için teklif gelmedi ama çekilecek pek çok biyografik hikâye olduğunu biliyorum" dedi.

ekran-goruntusu-2024-05-20-162611.jpg

"ESTETİK YAPTIRMAYI DÜŞÜNMEDİM"

Estetik operasyonlarla ilgili gündeme de değinen Pınar Deniz; bu konuda şunları söyledi:

"Doğallık takıntım var. Bugüne kadar ne kaşımı aldırdım, ne de saçımı boyattım. Bir oyuncu olarak bütün malzemem yüzünde ve bunun kaybetmeyi istemem. O yüzden estetik yaptırmayı düşünmedim. Dileyen dilediğini yaptırabilir, ilerde belki ben de yaptırabilirim."

ekran-goruntusu-2024-05-20-162645.jpg

LONDRA'DA EVLİLİK TEKLİFİ 

Pınar Deniz, 6 Ağustos 2023’te yaptığı bir paylaşımıyla ilgili olarak, "O paylaşım evlilik teklifi olarak yorumlandı ama evlilik teklifine özel bir paylaşım değildi. Çok mutlu ve yüksek olduğum bir günü paylaştım. Sosyal medyada her aklıma eseni paylaşıyorum, belki de öyle yapmamalıyım. Ama 6 Ağustos’ta Londra’da evlenme teklifi aldığım doğru" dedi.

616x321-kaan-yildirim-ile-pinar-denizden-mujdeli-haber-evleniyoruz-deyip-duyurdu-1698241466836.webp

"KAAN İLE AKIŞINDAYIZ HER AN HER ŞEY OLABİLİR"

Pınar Deniz, bu yaz Kaan Yıldırım ile evleneceği iddiasını şöyle açıklık getirdi:

"Bu yaz evlilik gibi bir planımız yok. Her ikimiz de kariyerimizde ilerliyoruz. Kaan ile akışındayız, her an her şey olabilir."

ekran-goruntusu-2024-05-20-162701.jpg

PINAR DENİZ KİMDİR?

4 Kasım 1993 tarihinde Adana’da dünyaya gelen Pınar Deniz, aslen Mardinli ve Arap kökenlidir. İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okumuş fakat mezun olmamıştır. Çocukluğundan beri oyuncu olma hayalleri kuran Deniz, oyunculuk eğitiminin yanı sıra dans dersleri de aldı. İlk oyunculuk deneyimini ise 2014 yılında Evrim karakteri ile Sil Baştan dizisinde yaşadı. Asıl çıkışını ise Vatanım Sensin adlı dönem dizisi ile yaptı. Ayrıca Şarkıcı Murat Dalkılıç'ın Yani adlı şarkısının klibinde oynamıştır.

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in başrollerini paylaştığı dizide Yıldız karakterini canlandırdı. Pınar Deniz, bir projede Can Yaman ile birlikte rol alacakken Yaman'ın tavır ve tutumları nedeniyle projede yer almaktan vazgeçmesi ile gündeme gelmişti. 2016-2018 yılları arasında yayımlanan Vatanım Sensin adlı dizide Yıldız karakterini canlandırdı. Netflix'te yayımlanan Aşk 101 dizisinde Burcu karakterini canlandırarak geniş kitleler tarafından tanındı. Kırmızı Oda dizisinde Nazlı karakterini üstlenen güzel oyuncu son olarak Yargı dizisinde başrol olarak ekranlarda yer alıyor.