Plajda görüntülenen Özgü Namal kızdı: Ben onlar gibi değilim!

Plajda görüntülenen Özgü Namal kızdı: Ben onlar gibi değilim!

Bodrum'da tatil yapan Özgü Namal, görüntü alan basın mensuplarına tepki gösterip, aynı plajda ailesiyle yapan Azra Akın'ı işaret etti ve "ben onlar gibi değilim" dedi.

Yaklaşık 2 yıl önce eşi Serdar Oral’ı kalp krizi sonucu kaybeden Özgü Namal, uzun süredir bir projede yer almıyor ve basından uzak bir hayat yaşıyor. Ünlü oyuncu şimdilerde çocukları Nefes ve Elem Su ile Bodrum’da tatil yapıyor.

"ÇOCUKLARIMI ÇEKEMEZSİN"

Şezlongunda arkadaşları ile sohbet eden Özgü Namal, basın mensuplarının kendisini görüntülediğini fark edince tadı kaçtı. Hemen üstünü giyen oyuncu, çocukları Nefes ve Elem Su'yu yanına çağırarak, plajı terk etmek üzere yürümeye başladı. Namal, fotoğraflarını çeken gazetecilere ise "Çocuklarımı çekemezsin. Hemen buraya gel, gel Buraya" diyerek sert çıktı.

Özgü Namal çılgına döndü Ben onlar gibi değilim

"HEMEN SİL O FOTOĞRAFLARI"

Gazetecilerin yanına gelmesine rağmen sakinleşmeyen oyuncu, "Çocuklarımı çekmeni istemiyorum. Burası özel bir alan, sen beni çekemezsin. Hemen sil o fotoğrafları" diyerek bağırdı. "Özgü Hanım, sizi yasal alanlardan çekiyoruz. Lütfen sakin olun" cevabına daha da sinirlenen 43 yaşındaki oyuncu, çok tartışılacak bir polemiğe imza attı.

"ONLAR İSTEYEBİLİR, BEN İSTEMİYORUM!"

Kendisi gibi Ortakent'deki otelde tatil yapan Azra Akın, aynı gün gündüz erken saatlerde eşi ve çocuğu ile görüntülenmişti. Muhabirlere Azra Akın'ın oturduğu yeri gösteren Özgü Namal, "Buradakiler kendi çocuklarının çekilmesini isteyebilir, kendi çocuklarını çektirebilir, ben istemiyorum. Çocuğumu çekemezsin, ben onlar gibi değilim" ifadelerini kullandı.

Özgü Namal çılgına döndü Ben onlar gibi değilim