Popstar Bayhan hastanelik oldu

Popstar Bayhan hastanelik oldu

Bir döneme damga vuran müzik yarışması Popstar'ın ünlü ismi Bayhan apar topar hastaneye kaldırıldı.

Popstar Bayhan'dan hayranlarını üzen bir haber geldi. Fenalaşan ünlü şarkıcı apar topar hastaneye kaldırıldı.

ekran-goruntusu-2024-05-24-181650.png

Bir dönemin ünlü yarışma programı Popstar'da adından söz ettiren ve son zamanlarda yeni imajıyla tekrar magazin gündemine bomba gibi düşen Bayhan hastanelik oldu.

ekran-goruntusu-2024-05-24-181654.png

'Tiryakinim' şarkısıyla yeniden gündem olan ünlü şarkıcı apar topar hastaneye kaldırıldı.

Ünlü isim geçtiğimiz haftalarda yeni şarkısını sevenlerinin sunmak için  kamera karşısına geçmişti. Bayhan'ın bu şarkı için tarzını değiştirmesi sosyal medyada gündem olmuş, pek çok kişi ünlü ismi tanıyamamıştı.

ekran-goruntusu-2024-05-24-181659.png

BAYHAN FENALAŞTI

Bayhan, son olarak "Seninle Olmak Var ya" ve "Tiryakinim" şarkılarıyla dikkat çekti. Yeniden gündem olmaya başlayan Bayhan'dan sevenlerini korkutan bir haber geldi.

ekran-goruntusu-2024-05-24-181705.png

Magazin Burada Net'ine haberine göre, Bayhan akşam saatlerinde fenalaştı. Apar topar hastaneye kaldırılan şarkıcının tansiyonun yükseldiği ve zatürre olduğu ortaya çıktı.

BAYHAN KİMDİR?

Bayhan Gürhan, 14 Mart 1980 tarihinde Adana'da doğdu.

Popstar Türkiye'nin ilk sezonunda yarışan Bayhan Gürhan, Deniz Seki, Ercan Saatçi ve Armağan Çağlayan'ın jüriliğini yaptığı bu yarışma ile dikkat çekti.

Kendine has tavırları ve farklı yorumu ile dikkatleri üzerine çeken Popstar Bayhan, yarışmanın ardından "Popstar", "Kısa Veda" ve "Hayal edemiyorum" isimli albümleri çıkardı.

Bayhan Gürhan daha sonra 'Kendimize Doğru' adlı bir dizide oynadı. Kanal D'de yayınlanan Ankara'nın Dikmen'i adlı diziye konuk oyuncu olarak katıldı.

2015 yılı Ramazan Ayı Boyunca TRT İstanbul Kent Radyo'da yayınlanan "Direkler Arası" isimli Radyo tiyatrosunda Tuzsuz Deli Bekir Karakterini canlandırdı. 2016 yılı Ekim ayında Star TV’de yayınlanan Zuhal Topal'la isimli izdivaç programına evlenmek için katıldı ancak daha sonra bu programdan ayrıldı.