Robotla evlenen Aleyna Tilki'nin nikah şahidi Cemal Can Canseven oldu

Robotla evlenen Aleyna Tilki'nin nikah şahidi Cemal Can Canseven oldu

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya sayfasından yaptığı bir paylaşımla yarın evleneceğini duyurmuştu. Aleyna Tilki ilk gösterimini yayınladığı 'Sır' şarkısının klibinde bir robotla evlendi.

Aleyna Tilki yeni şarkısını sevenleriyle buluşturmak üzereyken sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla herkesi şaşırtmıştı. Tilki, “Ayın 28’inde evleniyorum. 30’unda da klip çıkacak. Buda davetiyem. 28’inde düğünümü Instagram hesabından canlı izleyebilirsiniz" notuyla, nikah memurunun köpek, şahidin ise kedi olduğu ilginç bir davetiye yayınlamıştı.

 

640xauto-1.jpg

Aleyna Tilki, sözü ve müziği kendisine ait 'Sır' adını verdiği şarkısını ve video klibini yakın dostlarına özel bir parti ile tanıttı. Kır düğünü mizanseninde hazırlanan bir partide Aleyna Tilki klibinde beraber rol aldığı robot ile evlendi. Nikahta Aleyna Tilki'nin şahitliğini Ersay Üner, robotun şahitliğini ise Cemal Canseven yaptı.

 

640xauto-2.jpg

 

Sır şarkısının klibinde gelinliği andıran beyaz bir kıyafet giyen Aleyna Tilki'nin ilginç tanıtımına ait video ve kareler, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.