Selin Ciğerci: Anne oldum, evladım yakında gelecek

Selin Ciğerci: Anne oldum, evladım yakında gelecek

Gökhan Çıra baba olduğunu duyurduktan sonra gözler eski eşi Selin Ciğerci'ye çevrildi. Selin Ciğerci gündem olunca açıklama yaptı ve "Evet anne oldum, eski eşimle biz bir yola girdik, evladım yakında gelecek" dedi.

Eski futbolcu Gökhan Çıra sosyal medyayı sallayan bir paylaşım yaparak, "Küçük dünyama hoş geldin prensesim. Ellerim ayaklarım titriyor. Seni çok seven bir baban var. Ben sana çok aşık oldum kızım. Hayatım, hayatına feda olsun. Hayırlı bir evlat olursun inşallah. Sağlıklı, huzurlu, mutlu büyüyelim canım kızım, hoş geldin. Dünyamı aydınlattığın için sana ayrıca teşekkür ederim kızım" dedi.

Baba olduğunu duyuran Gökhan Çıra'dan sonra Selin Ciğerci de açıkladı: Anne oldum - Resim : 1

Çıra'nın eski eşi Selin Ciğerci de bir açıklama yaptı.

Baba olduğunu duyuran Gökhan Çıra'dan sonra Selin Ciğerci de açıkladı: Anne oldum - Resim : 2

Ciğerci açıklamasında, "Ben anne olmak istiyorum diyordum, evet anne oldum beni tebrik edebilirsiniz. Nasıl anne oldum eski eşimle evliyken bir yola başvurdum, her şeyim okeylendi. Evladım yakında gelecek anne olmak istiyorum, eski eşimle barışmak yok. Çocuk benle kalacak eski eşim gelip bakacak.

Ben çocuğum geleceği için her şeyi önceden ayarlayabilirim, burada da büyütebilirim ama siz bana bu şekilde yaparsanız ben alıp gitmek zorunda kalırım. Vergi rekortmeni de oldum her şeyi yaptım. Beni bir salın ben kızıma bakmak istiyorum. Babası Gökhan istediği zaman bakacak. "