Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra... İngiltere'de kim evlendi!

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra... İngiltere'de kim evlendi!

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay'ın Selin Ciğerci ile ilgili canlı yayında anlattıkları herkesi şaşırttı. Akay, Ciğerci'nin geçen sene bir Türk asıllı İngiliz vatandaşı ile İngiltere'de evlendiğini iddia etti.

es sanatçısı ve yazar Onur Akay, Yasemin Bozkurt, Figen Civan’la birlikte sunduğu “Canlı Masa” isimli magazin programına konuk oldu.


Akay, canlı yayında anlattıkları ile herkesi şaşırttı. Akay, geçtiğimiz günlerde futbolcu Gökhan Çıra'dan boşanan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci'nin, geçen sene bir Türk asıllı İngiliz vatandaşı ile İngiltere'de evlendiğini ifade etti. açıkladı.


Gökhan Çıra'nın boşandıktan bir gün sonra bir kadınla çekilmiş fotoğrafını da yayınlayan Onur Akay, aslında bu boşanmanın aldatma nedeni ile değil, Selin Ciğerci'nin taşıyıcı anneden çocuğu olduğu için gerçekleştiğini dile getirdi.

"Selin Ciğerci İngiltere'de evlendi"
Canlı yayında bu olayı Deniz Akkaya'nın da bildiğini ve belgelerini gördüğünü dile getiren Onur Akay, "Aslında Selin Ciğerci bir şekilde aldatmış gibi görülüyor. Ben onlara yakın kişilerden bu konuyu çok uzun süre araştırdım. Anlaşmalı bir şekilde boşanmalarının tek sebebi Selin Ciğerci'nin Türkiye'de yasal olmayan taşıyıcı anne yöntemi ile çocuk sahibi olmak istemesi. İngiltere'de bir anne ayarlamış geçen sene ve anneyi bulduktan sonrada Türk asıllı bir İngiliz vatandaşı ile evlenmiş Selin Ciğerci. Çocuk da hatta doğmuş" ifadelerini kullandı.