Serenay Sarıkaya'nın estetiği hastane çalışanını işinden mi etti?

Serenay Sarıkaya'nın estetiği hastane çalışanını işinden mi etti?

Şu sıralar Maldivler'de tatil yapan oyuncu Serenay Sarıkaya'nın, geçtiğimiz ekim ayında estetik yaptırdığına dair çıkan haberlerden sonra bir hastane çalışanının işsiz kaldığı iddia edildi.

Hastane çalışanı, Serenay Sarıkaya'nın estetik haberleri yüzünden işsiz mi kaldı?
Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz ekim ayında meme estetiği yaptırdığı haberleriyle gündeme gelmişti. 

Sarıkaya'nın meme estetiği yaptırmak için özel bir hastaneye adını ve soyadını değiştirerek kayıt olduğu iddia edilmişti. Bu haberlerle zor günler yaşayan Sarıkaya, çare olarak doktorunu evine çağırmış ve tedavisine kendi evinde devam ettirmişti. Takvim gazetesinin haberine göre, Maslak'taki özel bir hastanede ameliyat olan Sarıkaya, geçirdiği operasyonun basına yansımasından rahatsız olunca hastane yönetimi operasyon başlattı ve suçlu olarak bir vale bulunduğu açıklandı.

İddiaya göre, otopark görevlisi geçtiğimiz günlerde işten çıkartılırken, diğer güvenlik görevlileri ve valeler ise sert bir şekilde uyarıldı.  Yeni sezonda ekranlara geri dönmek isteyen güzel oyuncu Serenay Sarıkaya,  Maldivler tatiline devam ediyor.  29 yaşındaki oyuncunun konakladığı Waldorf Astoria Maldives’nin gecelik oda fiyatı ise dudak uçuklattı. Serenay Sarıkaya'nın konakladığı Waldorf Astoria Maldives’nin gecelik oda fiyatı ise minimum 30 bin TL’den başladığı saptandı.