Sinan Akçıl eski sevgililerini tiye almadan duramıyor! Önce Müjde Uzman şimdi Hadise...

Sinan Akçıl eski sevgililerini tiye almadan duramıyor! Önce Müjde Uzman şimdi Hadise...

Sinan Akçıl eski sevgilileri ile ilgili yaptığı yorumlarla son zamanlarda gündem oluyor. Önce Müjde Uzman'ın 'tükendim' açıklamasına gönderme yapan şarkıcı bu kez de Hadise'nin kıyafeti hakkında konuştu.

Ünlü şarkıcı Hadise, geçtiğimiz günlerde 10. Yıl Marşı'nı söylediği sahne kıyafetiyle ortalığı karıştırmıştı.

Gri bir mayo giyen şarkıcıya sahne kıyafetine 'külot' benzetmesi yapılarak eleştiri yağmuru vardı. Eski aşkı Sinan Akçıl ise "Çıktık 'açık' alınla 10 yılda her savaştan" yorumu ile eski sevgilisini tiye aldı.

640xauto.webp

10. YIL MARŞI'NI SÖYLEDİĞİ KIYAFETİ OLAY OLDU

Bir süredir hayatına kimseyi almayan 38 yaşındaki ünlü şarkıcı Hadise'nin 10. Yıl Marşı söylerken giydiği kıyafet sosyal medyada gündem oldu. Şarkıcıya "Don bir kıyafet değildir", "Milli bir marş söylerken biraz saygı", "Özgürlük bu değil" gibi yorumlarda bulunuldu.

Bir konserde mayoya benzeyen kıyafetiyle 10. Yıl Marşı'nı okuyan Hadise'ye eski sevgilisi Sinan Akçıl'dan da yorum gecikmedi.

"ÇIKTIK 'AÇIK' ALINLA 10 YILDA HER SAVAŞTAN"

Hadise'nin görüntülerinin sosyal medyada yayılmasının ardından sahne kıyafetine tepki gösterenlerden biri de eski aşkı Sinan Akçıl oldu. Akçıl, "Çıktık 'açık' alınla 10 yılda her savaştan" yazarak eski sevgilisini eleştirdi.

kapak-162235.jpg

Akçıl bundan kısa bir süre önce yine eski sevgilisi olan Kızılcık Şerbeti'nin Alev'i Müjde Uzman'a da göndermede bulunmuştu.

"TÜKENSE BENDE TÜKENİRDİ. BENİ ATLATTI YANİ"

Sinan Akçıl da eski sevgilisi Uzman'ın "Tükendim" sözleriyle alakalı konuştu. Akçıl, "Zannetmiyorum, tükenmez ya. Tükense bende tükenirdi... Beni atlattı yani" ifadelerini kullandı