Sinan Çetin'in başı oğullarıyla dertte

Sinan Çetin'in başı oğullarıyla dertte

Abisi Rüzgar’ın ocak ayında ölümlü bir trafik kazasına karışıp cezaevine girmesinden beri gecelerde görünmeyen Orfeo Çetin, önceki gün arkadaşlarıyla Bebek’teki Lucca’daydı.

Grup, Arnavutköy’deki Bodrum Mantı’ya geçmek üzere oradan ayrıldı. 6 kişi olmalarına rağmen tek arabaya sığmayı başaran gruptan bazıları, flaşlar patlayınca yüzünü gizledi.


ABİSİ CEZA EVİNDE, KENDİSİ ALEMDE
Geçtiğimiz akşam 21:00 sularında  arkadaş grubuyla Bebek’de bulunan Lucca bar’a gelen Orfeo Çetin sabah saatlerine kadar gönüllerince eğlendiler. Alkollü olmasına rağmen , direksiyon başına geçmekten çekinmeyen Çetin, kendi arabasıyla sıkış tıkış Arnavutköy’deki Bodrum Mantı’da Çorba içtiler. Çıkışta arkadaşının direksiyona ben geçeyim ısrarlarına rağmen , inat edip direksiyonu arkadaşına bırakmadı.  Yanında içeride samimi olduğu kız arkadaşı ve arkadaş grubuyla yola çıkacakken gazetecilerin patlayan flaşları ile adeta şoka giren Orfeo Çetin, Yüzünü saklamaya çalışsa da bunda başarılı olamadı ve hızlıca hareket etti. Giderken arkada oturan arkadaşları ise, camı açarak gazetecilere ağza alınmayacak küfürler savurdu.  Büyük oğlu Rüzgar Çetin’in cezaevine girmesinin ardından, benzer olayları gerçekleştiren Orfeo Çetin’in  umarsız tavırları karşısında Sinan Çetin’in tepkisi ise şimdiden merak konusu oldu.