Survivor All Star'da yumruklar konuştu

Survivor All Star'da yumruklar konuştu

Survivor All Star'da yumruk yumruğa kavga yaşandı. Ancak o görüntüler yayınlanmadı.

Survivor All Star'da ortalık karıştı. TV8'in sevilen yarışma programında yumruklar konuştu. Ancak programın yapımcısı ve kanalın sahibi Acun Ilıcalı olay görüntülerini paylaşmadı.

Survivor All Star'da yumruk yumruğa kavga çıktı. Survivor All Star'ın yeni bölüm fragmanında Ogeday Girişken ile Yunus Emre Özden kafa kafaya gelerek yumruk yumruğa kavga ettiği görüldü. Görüntüler 'Yunus Emre ile Ogeday diskalife olacak mı?' sorusunu akıllara getirdi.

140802519-ekran-goruntusu-2024-04-14-140733.jpg

OGEDAY VE YUNUS EMRE BİRBİRİNE GİRDİ

Fragmanda Yunus Emre ile Ogeday'ın birbirine ağır sözler sarf ettiği görüldü. Ogeday duydukları karşısında sinirlerine hakim olamayınca Yunus Emre'ye saldırdı. İkiliye takım arkadaşları ve yapım ekibi engel olmaya çalıştı ancak başarılı olamadı. Ogeday ve Yunus Emre yumruk yumruğa kavga etti.

İKİ OYUNCU DİSKALİFİYE Mİ OLACAK?

Fiziksel temasın olduğu kavga sansürlenerek yayımlandı. Programdaki o anlar kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Yumruk yumruğa kavganın yayımlanmasının ardından 'Yunus Emre ile Ogeday diskalifiye mi olacak?' sorusu akıllara geldi. Kavga ve sonrasında olacaklar bu akşamki yeni bölüm ile öğrenilecek.